Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

8 хитрощів допоможуть придбати фінансову незалежність

12.04.2017

Тут вісім побутових, психологічних та ментальних звичок, які допоможуть вам побудувати правильне і раціональне ставлення до своїх фінансів.

Обов'язково формулюйте свій бюджет

Складання власного бюджету заняття не з веселих, однак, дуже корисне. А воно необхідно щоб дотримуватися основних цілей. Зокрема, невеликий фінансовий план допоможе правильно розставити пріоритети і, можливо, позбавить вас від імпульсивних витрат. Так само, на думку психологів, складання та дотримання бюджету зменшить почуття тривоги.

Навчіться приймати і розраховувати ризики

Вкладатися в першу-ліпшу фінансову схему, яка обіцяє швидкий приріст капіталу, як і боятися інвестувати – неправильно. Інвестувати кошти потрібно. Тільки перед цим необхідно встановити, які ризики очікують на вас і відповідає це вашим фінансовим цілям.

Забудьте про нездорову конкуренцію

Порівнювати себе з іншими (будь то колеги або родичі) недоречно і неправильно. Будьте впевнені: людина, що купує величезний будинок або круту машину тільки для того, щоб підкреслити перевагу над іншими, просто витрачає кошти і ресурси даремно. А ще віддаляє себе від реалізації дійсно важливих цілей.

Відокремте свою особистість від грошей

Фінансова незалежність – це, в першу чергу, ще і незалежність від фінансів. Зрозумійте, розмір зарплати або накопичення фінансового капіталу не повинно впливати на вашу самооцінку. Запам'ятайте дві речі: гідність людини не повинно страждати і при скромному достатку; йому не повинно хотітися похвалитися доходами, навіть якщо вони по-справжньому великі.

Не зациклюйтеся на речах

Фінансово незалежні люди звичайно бережуть речі, але не роблять з них культ. Якщо буде потрібно, вони зможуть легко відмовитися від будь-яких надмірностей. Тому в житті таких особистостей є багато інших приємних моментів, а буденна накопичення.

Створюйте фінансову стратегію на своїх цінностях

Гроші і енергію необхідно витрачати на те, що важливо. Якщо вам хочеться втекти від безгрошів'я, то доведеться попрацювати понаднормово. Якщо ж хочеться більше часу приділяти сім'ї або собі, то готуйтеся відмовитися від додаткової роботи. Адже кожен сам вибудовує відносини з фінансами і до грошей, виходячи з особистих переваг.

Навчіться придушувати імпульсивні бажання щось купити

Часто люди намагаються виправдати свої спонтанні покупки фрази типу: «Я гідний щастя». Якщо ви прагнете до фінансової свободи, ви відмовитеся від таких вчинків і виправдань. Ви не будете купувати нову модель смартфона або витрачається на спонтанна подорож, якщо на даний момент не можете собі цього дозволити. Фінансово незалежна людина має самодисципліною і знає, що деякі покупки краще відкласти або не робити взагалі.

Майте конкретну мету

Це наскрізний меседж багатьох попередніх пунктів. Гроші – засіб для досягнення мети. Не навпаки. Саме мета людини і повинна визначати всі його фінансові рішення.

Джерело: http://hyser.com.ua/

 

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
06.05.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Прийнято закон щодо обміну інформацією та призупинення дії трудового договору Класифікатор професій та кваліфікаційні характеристики об'єднали з Реєстром кваліфікацій: підписано Закон До ДПС будуть подавати інформацію про банківські рахунки не тільки СГД, а та...
27.02.2025
Зберігання та використання пального на підприємстві у 2025 році: облік, податки та документальне оформлення
Марафон-2025: головні бухгалтерські акценти року У суб'єктів господарювання, які використовують у своїй діяльності транспортні засоби, інші машини та механізми, що споживають пальне, постійно виникають запитання, пов'язані з обліком і документальним оформленням операцій з таким пальним, а також зі з...
14.02.2025
Зміни в законодавстві з 10 по 14 лютого 2025 року
Кабмін затвердив зміни до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів Унесено зміни до постанови КМУ від 14.04.1997 № 346 «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам закладів та установ ...
Нове
09.05.2025
Оподаткування доходів ФОП, який одночасно провадить незалежну професійну діяльність
Яким чином нараховується та сплачується ПДФО з доходів, що одночасно отримуються ФОП від діяльності на загальній системі оподаткування та від провадження незалежної професійної діяльності? Відповідно до норм Податкового кодексу (далі – ПК) фізична особа, яка здійснює незалежну професійну діял...
08.05.2025
Як подати заявку на гранти для переробних підприємств: нагадує Мінекономіки
Грантові програми від Мінекономіки та Держслужби зайнятості: як подати, які строки та кого це стосується? Більше за темою: Бюджетні гранти: як застосовувати різниці з податку на прибуток Мінекономіки погодило ще 21 заявку за програмою «Гранти для переробних підприємств». Після виконання...
08.05.2025
ДПС розроблює підходи щодо врахування особливості ведення господарської діяльності в різних регіонах
Про умови ведення бізнесу, податкове навантаження та ветеранську політику говорили голова ДПС Руслан Кравченко та представники понад 60 підприємств і бізнес-асоціацій. До діалогу також долучився народний депутат Марʼян Заблоцький.  Учасники обговорили стандартні питання від бізнесу – бло...
Кращі матеріали