Готуємося до подання нової об’єднаної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ разом!
Закінчився I квартал, настав час уперше заповнювати і подавати Податковий розрахунок з ЄСВ та ПДФО (об’єднану звітність).
Напевно, ви вже порівняли нову форму з двома її «попередниками» і припустили, які проблеми можуть виникнути при її заповненні.
Розуміючи, що питання і сумніви неминуче з’являться, ми підготували для вас цей спецвипуск, де постаралися проаналізувати всі нюанси й попередити про підводні камені, щоб полегшити вам процес формування нової звітності.
У спецвипуску ви знайдете відповіді на загальні запитання, зокрема:
- яким способом подавати розрахунок;
- чи потрібно подавати розрахунок, якщо протягом звітного періоду доходи на користь найманих працівників не нараховувалися;
- як відзвітувати за відокремлені підрозділи юрособи.
А найголовніше та найкорисніше у спецвипуску – на числових прикладах ми показали, як заповнювати додатки до розрахунку в різних життєвих ситуаціях. Зокрема, якщо у звітному періоді були відпустки (у т. ч. за свій рахунок) і лікарняні, а також виплати сумісникам, виплати за цивільно-правовими договорами.
Заразом ми розповіли про те, як можна виправити помилки в розрахунку (якщо таке станеться, ви знатимете, як діяти). А також пояснили, як тепер виправляти помилки, допущені у звітності з ПДФО та ЄСВ за періоди до 2021 року.
Легкої вам здачі звітності! Разом ми справимося з будь-якими труднощами.
Коментарі до матеріалу