За які землі єдинники четвертої групи повинні платити земельний податок?
Фінзвітність, плата за землю, податок на нерухомість, транспортний податок, ПДВ, форма 20-ОПП
Земельний податок та єдиний податок для платників четвертої групи: база оподаткування – 2019
Сільгосппідприємство є платником єдиного податку (далі – ЄП) четвертої групи. За які земельні ділянки воно має сплачувати земельний податок? Чи потрібно сплачувати податок, наприклад, за ділянки під виробничими приміщеннями?
Згідно з п. 297.1 Податкового кодексу (далі – ПК) єдинники четвертої групи звільняються від обов’язку нарахування та сплати земельного податку, окрім земельних ділянок, що не використовуються для сільгоспвиробництва. Розберемося, про які ділянки йдеться.
Основним документом, який регулює земельні відносини, є Земельний кодекс (далі – ЗК). Так, для ведення сільськогосподарського виробництва сільгосппідприємствам передаються у власність чи користування землі сільгосппризначення. Такими визнаються не тільки землі, надані для виробництва сільгосппродукції, але й землі, які, наприклад, використовуються для розміщення відповідної виробничої інфраструктури.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року