У якій декларації відображати умовний продаж залишків?
30.10.2014 725 0 0
Сільгосппідприємство-спецрежимник анулює свою реєстрацію платником ПДВ. У якій декларації з ПДВ відображати нарахування податкового зобов’язання на вартість невикористаних в оподатковуваних операціях товарів (послуг) та не-оборотних активів? Як визначити базу оподаткування за такою операцією?
У разі анулювання реєстрації платником ПДВ сільгосппідприємство в останньому звітному (податковому) періоді (не пізніше дати анулювання такої реєстрації) повинне відкоригувати податковий кредит щодо тих товарів/послуг, необоротних активів, суми ПДВ за якими було включено до складу податкового кредиту, але які на момент анулювання не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності. Таке коригування здійснюється шляхом нарахування податкових зобов’язань за такими товарами/послугами, необоротними активами виходячи з їх звичайної ціни (п. 184.7 Податкового кодексу, далі – ПК).
Сільгосппідприємства – суб’єкти спецрежиму з ПДВ, як відомо, відображають податковий кредит щодо придбаних товарів (послуг), необоротних активів, призначених для використання:
- у виробництві сільгосппродукції – у спецрежимній декларації з ПДВ;
- в іншій діяльності – у загальній декларації з ПДВ;
- у сільськогосподарській та в іншій (несільськогосподарській) діяльностях – у спецрежимній та загальній деклараціях з ПДВ відповідно (розподіл здійснюється згідно з пп. 209.15.1 ПК).
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року