Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Товар придбано для негосподарської діяльності: чи нараховувати компенсуючі податкові зобов’язання?

12.10.2021 142 0 0

Сільгосппідприємство придбало мікрохвильову піч, яка не призначена для використання у господарській діяльності. Піч придбано у платника ПДВ, є зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних податкова накладна (далі – ЄРПН, ПН). Чи треба нараховувати компенсуючі податкові зобов’язання (далі – ПЗ) згідно з п. 198.5 Податкового кодексу (далі – ПК), якщо податковий кредит у декларації з ПДВ не відображали?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали