Аудит фінзвітності за 2019 рік
Фінансова звітність для агропідприємств за 2019 рік
Акценти цієї статті:
- особливості призначення та проведення обов’язкового аудиту фінзвітності за 2019 рік, а також що має знати із цього приводу підприємство, фінзвітність якого перевіряється;
- законодавчі вимоги до аудитора та процедур його обрання;
- штрафні санкції за порушення законодавства щодо оприлюднення фінзвітності та підтвердження її звітом незалежного аудитора.
Обов’язковий аудит фінансової звітності – це аудит фінзвітності (консолідованої фінзвітності) суб’єктів господарювання (далі – СГ), які відповідно до законодавства зобов’язані оприлюднити або надати звітність її користувачам разом з аудиторським звітом, підготовленим суб’єктом аудиторської діяльності (далі – аудитор) (п. 16 ч. 1 ст. 1 Закону від 21.12.17 р. № 2258-VIII «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», далі – Закон № 2258).
Порядок подання та оприлюднення фінзвітності визначено у ст. 14 Закону від 16.07.99 р. № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі – Закон № 996). Ця стаття містить і перелік підприємств, діяльність яких підлягає обов'язковому аудиту та які мають оприлюднювати фінзвітність разом з аудиторським висновком. Інформація про підприємства, які зобов’язані проводити обов’язковий аудит фінзвітності за 2019 рік, представляти та оприлюднювати її на своїй вебсторінці разом з аудиторським висновком, наведена у табл. 1.
Таблиця 1
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року