• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Аудит фінзвітності за 2019 рік

11.02.2020 955 0 1

Фінансова звітність для агропідприємств за 2019 рік

Акценти цієї статті:

  • особливості призначення та проведення обов’язкового аудиту фінзвітності за 2019 рік, а також що має знати із цього приводу підприємство, фінзвітність якого перевіряється;
  • законодавчі вимоги до аудитора та процедур його обрання;
  • штрафні санкції за порушення законодавства щодо оприлюднення фінзвітності та підтвердження її звітом незалежного аудитора.

Обов’язковий аудит фінансової звітності – це аудит фінзвітності (консолідованої фінзвітності) суб’єктів господарювання (далі – СГ), які відповідно до законодавства зобов’язані оприлюднити або надати звітність її користувачам разом з аудиторським звітом, підготовленим суб’єктом аудиторської діяльності (далі – аудитор) (п. 16 ч. 1 ст. 1 Закону від 21.12.17 р. № 2258-VIII «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», далі – Закон № 2258).

Порядок подання та оприлюднення фінзвітності визначено у ст. 14 Закону від 16.07.99 р. № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі – Закон № 996). Ця стаття містить і перелік підприємств, діяльність яких підлягає обов'язковому аудиту та які мають оприлюднювати фінзвітність разом з аудиторським висновком. Інформація про підприємства, які зобов’язані проводити обов’язковий аудит фінзвітності за 2019 рік, представляти та оприлюднювати її на своїй вебсторінці разом з аудиторським висновком, наведена у табл. 1.

Таблиця 1

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали