• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Порядок отримання індивідуальної податкової консультації

16.07.2019 301 0 0

Для кого ця стаття: для всіх сільгосппідприємств, які бажають отримати роз’яснення стосовно ліцензування діяльності зі зберігання пального або будь-якого іншого питання.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: для чого слід отримати індивідуальну податкову консультацію (далі – ІПК) із проблемного питання, якими є строк її надання та вимоги до звернення на отримання ІПК (із наведенням зразка).

Оскільки законодавчі норми не завжди виписано однозначно, платнику податків буває досить важко розібратись, як діяти в тій чи іншій ситуації. Тож, аби уникнути неоднозначного тлумачення норм, платнику надана можливість отримати особисте роз’яснення із конкретної проблеми у вигляді ІПК. Отримавши на власну адресу ІПК, платник має гарантію, що не буде притягнутий до відповідальності за неправильне застосування норм податкового законодавства.

Цього року гострим є питання отримання ліцензії на право зберігання пального. Механізм ліцензування встановлено Законом від 19.12.95 р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон № 481). Однак, як часто буває, норми не уточнюють багато моментів, які виникають у реальному житті. Тож у суб’єкта господарювання, який зберігає пальне та за нормами Закону № 481 повинен отримати ліцензію, виникають запитання: чи можна подати документ певного зразка, яку ліцензію краще отримати – на зберігання чи торгівлю тощо?

Для того щоб платник точно знав, як діяти, та міг керуватися офіційною фіскальною позицією, краще отримати власну ІПК. Як це зробити, розповімо в консультації.

Нагадаємо основні терміни:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали