• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Використання пального на сільгосппідприємствах: нові норми

03.09.2019 1294 0 1

Ліцензування та акцизний податок на пальне для аграріїв

Для кого ця стаття: для всіх сільгосптоваровиробників, які в процесі своєї діяльності використовують та зберігають пальне.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: які нові норми щодо використання пального сільгосппідприємством набули чинності цього року та чи встановлено винятки для аграріїв.

Цього року запроваджено багато нових правил, які стосуються обігу пального на підприємствах. Найболючішими вони стали для сільгосппідприємств, адже більшість із них використовують пальне не для торгівлі ним, а виключно для власної господарської діяльності, заправлення сільгосптехніки в процесі вирощування сільгоспкультур.

Законом від 23.11.18 р. № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» (далі – Закон № 2628) внесено зміни (діють із 01.07.19 р.):

  • до Податкового кодексу (далі – ПК) стосовно акцизного податку на пальне, порядку реєстрації платником АП, реєстрації акцизних складів (далі – АС) та відповідних акцизних накладних, переміщення пального АС пересувними;
  • Закону від 19.12.95 р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон № 481), який визначає порядок ліцензування діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали