Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Важливі роз'яснення ДФС на 26 травня 2017 року

Редакція

26.05.2017 734 0 0

Зведені податкові накладні, критерії ризику при реєстрації ПН, витрати на оформлення візи, перевірки, індексація, фінзвітність - фахівці Uteka зробили підбірку найбільш важливих роз'яснень в зручній табличній формі.

Реквізити

Назва

Суть раз'яснення

 

ПДВ

Головне управління ДФС

Особливості складання зведених податкових накладних

Чи може платник ПДВ на виконання вимог п. 198.5 ст. 198 та п.199.1 ст. 199 Податкового кодексу України не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду скласти декілька (дві та більше) зведених податкових накладних з однаковим типом причини?

ДФС у Полтавській області

Перевірку на наявність критеріїв ризику при реєстрації ПН проходитимуть не всі

Не перевіряються податкові накладні малого бізнесу (місячний обсяг постачання не перевищує 500 тис. грн) та накладні, зареєстровані на неплатників податку.

ПДФО

Вісник податкової служби

Витрати на оформлення візи: чи є ПДФО?

Не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку — фізичної особи сума відшкодованих йому роботодавцем витрат на оформлення візи, понесених таким платником у разі відрядження за кордон, за умови виконання вимог, установлених п. 170.9 ст. 170 Податкового кодексу.

Перевірки

ДФС у Івано-Франківській області

Порядок та підстави проведення зустрічних звірок

Зустрічні звірки проводяться з метою отримання податкової інформації, необхідної у зв’язку з проведенням перевірок платників податків.

Вісник податкової служби

План-графік перевірок: граничний термін для коригування

 

Проекти коригування планів-графіків у разі здійснення такого коригування формуються територіальними органами ДФС не пізніше 3 числа другого та третього місяця поточного кварталу засобами інформаційних систем ДФС.

Податок на прибуток

ДФС у Тернопільській області

Неподана фінансова звітність: податкові наслідки

Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати та сплачувати податки, збори, податкових декларацій (розрахунків) передбачена п. 120.1 ст. 120 ПКУ.

Індексація

Лист Мінсоцполітики від 03.05.2017 р. № 38/0/66-17

 

Індексація зарплати працівника I тарифного розряду за ЄТС

З метою забезпечення єдиних підходів при розрахунку сум індексації, для всіх розрядів Єдиної тарифної сітки, індекс споживчих цін розраховується з лютого 2017 року.

Звітність

Лист ДФС від 13.05.2017 № 11897/7/99-99-12-02-03-17


Методичні рекомендації та зразки заповнення уточнюючої декларації з податку на нерухомість

Методичні рекомендації щодо заповнення податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у разі уточнення податкових зобов’язань.

Основні засоби

Лист Мінфіну від 19.02.2016 р. N 31-11410-07-16/4991

Курсові різниці за монетарними статтями та переоцінка ОЗ: роз’яснює Мінфін

 

Залежно від конкретної ситуації операція переоцінки може або формувати показники додаткового капіталу, або формувати показники доходів і витрат (наприклад, у разі проведення першої дооцінки об'єкта основних засобів, про що зазначено у запиті) без впливу на фінрезультат.

ДФС у Тернопільській області

Коли результати переоцінки ОЗ не враховуються при нарахуванні амортизації

Результати переоцінки (уцінки, дооцінки) основних засобів і нематеріальних активів, яка проведена відповідно до положень національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, не враховуються при нарахуванні амортизації необоротних активів згідно зі ст. 138 ПКУ та відповідно при розрахунку податку на прибуток підприємств.

Також читайте:

Важливі роз'яснення ДФС на 13 травня 2017 року
Перелік сайтів для фінмоніторингу клієнтів
Оригінали митної декларації: випадки подання до ДФС
Положення про реєстрацію платників ПДВ підкориговано
Єдиний внесок до витрат звітного чи наступного року?

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали