• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Исчисление среднеучетного количества работников

05.02.2019 337 0 0


Штатное расписание: как составить, утвердить и изменить
Увеличили количество штатных единиц по должности: как индексировать зарплату?


Согласно п. 3.2.6 указанной Инструкции предприятие, которое работало неполный год (сезонный характер производства или создание после января, за исключением тех предприятий, которые вынужденно останавливали производство по инициативе администрации), СКШР за год определяет путем суммирования указанного количества работников за все месяцы работы предприятия и деления полученной суммы на 12.

То есть, даже если ФЛП зарегистрировался в марте 2018 года, то для расчета СКШР за период с начала года, а именно за январь - декабрь (год), используется вышеупомянутый подход.


ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.01.2019 р. № 15.2-20/7Пі-19

На запит [...] Державна служба статистики надає роз'яснення з питання методології обчислення статистичного показника середньооблікової кількості штатних працівників.

Розрахунок зазначеного показника здійснюється відповідно до чинної Інструкції зі статистики кількості працівників (зі змінами) (далі - Інструкція), затвердженої наказом Держкомстату від 28.09.2005 № 286 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції 30.11.2005 за №1442/11722. Дія Інструкції поширюється на всіх юридичних осіб, а також на фізичних осіб - підприємців (далі - ФОП), які використовують найману працю.

Згідно з пунктом 3.2.6 Інструкції підприємство, що працювало неповний рік (сезонний характер виробництва або створення після січня, за винятком тих підприємств, які вимушено зупиняли виробництво з ініціативи адміністрації), середньооблікову кількість штатних працівників за рік визначає шляхом підсумовування зазначеної кількості працівників за всі місяці роботи підприємства і ділення одержаної суми на 12.

Тобто, незважаючи на те, що ФОП зареєструвався у березні 2018 року, для розрахунку середньооблікової кількості штатних працівників за період з початку року, а саме за січень - грудень (рік), використовується вищезазначений підхід.

Відповідно до проведених розрахунків на основі інформації, наданої у запиті, середньооблікова кількість штатних працівників ФОП за 2018 рік становить 4 особи.

Заступник Голови

І. Жук

Комментарии к материалу

Лучшие материалы