Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Введено електронний облік трудової діяльності

14.01.2020 906 0 0

26 грудня 2019 року набула чинності постанова Кабміну № 1084 про запровадження обліку трудової діяльності в електронній формі.

Облік трудової діяльності працівників, ФОПів, самозайнятих

Визначено механізм організації обліку трудової діяльності працівника, ФОПа, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі.

Облік трудової діяльності ведеться для накопичення, зберігання та використання інформації про набуті працівником стаж роботи, освіту, кваліфікацію для підтвердження наявного трудового стажу під час укладання трудового договору, призначення пенсій.

Відомості про трудову діяльність зберігаються в складі персональної облікової картки у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Під час організації та ведення обліку трудової діяльності забезпечується проведення процедур і заходів контролю та верифікації даних, моніторингу змін індивідуальних відомостей, захисту інформації, технологічного і програмного забезпечення, зокрема від несанкціонованого доступу.

Підтвердження трудового стажу

Дані, які містяться в реєстрі застрахованих осіб, приймаються для підтвердження трудового стажу під час укладання трудового договору, призначення пенсій та інших цілей.

Пенсії

Пенсійний фонд визначить порядок подання відомостей про трудову діяльність працівника, ФОП, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі, надання послуг у загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванні з використанням електронної системи BankID.

Також фонд створить програмні засоби для безоплатного надання відомостей в електронній формі.

Звіт щодо сум нарахованого ЄСВ

Мінфін перегляне форму звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з метою обліку відомостей про посади, кваліфікацію та умови праці застрахованих осіб.

mof.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали