• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Вимоги до банків щодо розкриття інформації, яка містить банківську таємницю

04.02.2019 345 0 0

Національний банк України деталізував вимоги до банків щодо розкриття інформації, яка містить банківську таємницю.

Зокрема, НБУ визначив, що вимога відповідного державного органу на отримання інформації, яка містить банківську таємницю, повинна містити щодо:

  • фізичних осіб-резидентів – прізвище, ім’я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків України або номер (та за наявності – серію) паспорта громадянина України з відміткою про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України.
  • фізичних осіб-нерезидентів – прізвище, ім’я та (за наявності) по батькові, номер (та за наявності – серію) паспорта;
  • юридичних осіб – найменування та ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

НБУ також уточнив, що паспорт громадянина України може бути у формі картки в електронному безконтактному носії, відповідно до вимог Закону України «Про єдиний демографічний реєстр та документи, та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Зазначені зміни затверджено постановою Правління НБУ від 01.02.2019 №27 «Про внесення зміни до Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці». Постанова набирає чинності з 04 лютого 2019 року.

bank.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали