Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Скасовано повідомлення про прийняття на роботу директорів

13.02.2020 1653 0 0

На засіданні Уряду 12 лютого 2020 року було прийнято постанову КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413».

Нею усунено дублювання інформації до ДПСУ від державних органів та підприємств, установ, організацій щодо прийняття на роботу працівника (на посаду керівника). Так, скасовується необхідність подання до податкової повідомлення  про прийняття на посаду керівника.

Досі ДПС отримувала такі дані з двох джерел інформації:

  • в порядку інформаційної взаємодії з Єдиним державним реєстром;
  • від  підприємств, установ, організацій

Поки що текст постанови не оприлюднений. За проектом, у Постанові №413 буде уточнено, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника ЄСВ до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором. Тобто подавати окреме повідомлення про прийняття на роботу керівника підприємства (установи, організації) не потрібно буде.

Крім того, Постанова №413 приводиться у відповідність до:

  • Закону «Про електронні довірчі послуги» щодо «кваліфікованого електронного підпису» та «електронних довірчих послуг»,
  • розпорядження КМУ від 21.08.2019 р. № 682-р щодо здійснення ДПС функцій і повноважень ДФС, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування ЄСВ. 

За текстом проекту, ця постанова набере чинності через три місяці з дня її опублікування. 

1 из 1

www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали