Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як отримати ліцензію на виробництво ветпрепаратів?

10.10.2018 768 0 0

Встановлено кваліфікаційні, організаційні, технологічні та кадрові вимоги, яким повинен відповідати виробник ветеринарних препаратів.

Відповідні Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів затверджені постановою Кабміну від 3 жовтня 2018 року № 808, яка набуде чинності через два місяці з дня опублікування.

Виробництво ветеринарних препаратів здійснюється на підставі ліцензії, для отримання якої виробник подає в Держпродспоживслужбу заяву і наступні документи:

1) підтверджуючі документи за кожним місцем здійснення господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів:

- відомості суб'єкта господарювання про наявність матеріально-технічної бази і наявності фахівців, що мають освітній і кваліфікаційний рівень, необхідний для здійснення господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів;

- копія досьє ділянки виробника ветеринарних препаратів, затвердженого суб'єктом господарювання;

2) копія паспорта керівника здобувача ліцензії (його довіреної особи);

3) інформація про відсутність контролю (в значенні, наведеному в статті 1 Закону «Про захист економічної конкуренції») за діяльністю здобувача ліцензії осіб - резидентів інших держав, які здійснюють збройну агресію проти України та/або дії які створюють умови для виникнення військового конфлікту і застосування військової сили проти України. Така інформація подається в довільній формі;

4) опис представлених документів в двох примірниках.

У ліцензіата повинно бути власне або орендоване приміщення, матеріально-технічна база, штатна чисельність фахівців відповідного рівня підготовки та нормативно-технічна документація з виробництва ветеринарних препаратів.

Ліцензійними умовами встановлено технологічні вимоги до виробництва, вимоги до приміщень та обладнання, а також до персоналу.

Зокрема, ФОП повинен мати освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина», а юрособа - в своєму складі не менше одного фахівця ветеринарної медицини.

Фахівці ветеринарної медицини не рідше ніж один раз на п'ять років проходять підвищення кваліфікації.

Також ліцензійними умовами встановлено обов'язок оформляти трудові відносини з персоналом шляхом укладення трудових договорів відповідно до положень КЗпП.

https://www.kmu.gov.ua/ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали