Заповнення графи 2.2 РК, якщо відбувається коригування рядка ПН, який вже коригувався
Який порядок заповнення графи 2.2 «№ з/п групи коригування» розрахунку коригування, якщо в подальшому відбувається коригування рядка податкової накладної, який вже коригувався?
Наказом Мінфіну від 17.09.2018 р. № 763 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 31 грудня 2015 року № 1307» внесено зміни до форм податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної (далі – розрахунок коригування) та порядку їх заповнення, зокрема, у розділі Б розрахунку коригування запроваджено номер за порядком для групи коригування (графа 2.2).
В усіх рядках розрахунку коригування, пов’язаних з коригуванням одного рядка податкової накладної (рядок, в якому зі знаком «–» зазначено відповідні показники податкової накладної, що коригується, та за наявності нового(их) рядку(ків) з виправленими показниками, що його замінює(ють)), у графі 2.1 зазначається однаковий код причини коригування. Одночасно усім таким рядкам присвоюється один номер групи коригування, який зазначається у графі 2.2 розділу Б розрахунку коригування «№ з/п групи коригування».
Кількість груп коригування у розрахунку коригування обмежується лише кількістю рядків у розділі Б розрахунку коригування, призначених для заповнення відповідних показників (загальна кількість рядків у розділі Б розрахунку коригування не може перевищувати 9999).
При цьому якщо в подальшому відбувається коригування рядка податкової накладної, який вже коригувався, то графі 2.2 розділу Б розрахунку коригування «№ з/п групи коригування» присвоюється послідовний порядковий номер групи коригування, незалежно від того, який номер групи коригування був в попередньому розрахунку коригування.
ЗІР 101.15
Коментарі до матеріалу