Заборгованість з єдиного внеску: заходи впливу та стягнення
12.10.2017 848 0 0
Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, своєчасно не нарахована та/або не сплачена у встановлені строки, є недоїмкою. До платників, які не виконали обов'язки щодо сплати єдиного внеску, застосовуються такі заходи впливу та стягнення:
- якщо платник має на кінець календарного місяця недоїмку зі сплати єдиного внеску або борги зі сплати фінансових санкцій та пені, йому надсилається вимога про сплату боргу (недоїмки). Вимога формується на підставі даних інформаційних систем на суму боргу, що перевищує 10 гривень.
Вимога про сплату боргу (недоїмки) є виконавчим документом. Протягом 10 календарних днів з дня одержання вимоги платник зобов'язаний сплатити зазначені у вимозі суми недоїмки, штрафів та пені.
Якщо платник єдиного внеску протягом 10 календарних днів з дня отримання вимоги не сплатив зазначених у вимозі сум недоїмки та штрафів з нарахованою пенею, орган ДФС надсилає вимогу до органів державної виконавчої служби, яка примусово стягує дану заборгованість шляхом арешту майна та рахунків боржника. А якщо боржник є бюджетною установою та одержувачем бюджетних коштів, а також підприємством, установою та організацією, рахунки яких відкриті в органах Казначейства, - до органів Казначейської служби.
За рахунок сум, що надходять від платника єдиного внеску або від державної виконавчої служби, погашаються суми недоїмки, штрафних санкцій та пені у порядку календарної черговості їх виникнення.
Джерело: http://tr.sfs.gov.ua/media-ark/news-a...
Коментарі до матеріалу