• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Запроваджено новий електронний сервіс для виробників РРО

20.02.2019 78 0 0

У рамках здійснення заходів щодо запровадження спрощеної процедури реєстрації РРО, а саме - на підставі однієї заяви за спрощеною формою та без додатків, ДФС відповідно до вимог постанови Кабміну від 12.05.2004 р. № 601 «Про затвердження Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій» створює реєстр екземплярів РРО (далі - реєстр).

Реєстр міститиме відомості про екземпляри РРО, моделі (модифікації) яких включені до Державного реєстру РРО, які поставлені для введення в обіг або експлуатуються та строк служби яких не сплив.

Включення кожного екземпляра РРО до реєстру/виключення з реєстру здійснюється на підставі заяви про включення/виключення до/із реєстру екземплярів РРО або внесення змін (далі — заява), що подається виробником РРО.

Форма заяви затверджується наказом Мінфіну «Про затвердження порядків ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій» (далі — наказ), проект якого оприлюднений на офіційному веб-сайті Мінфіну за адресою.

Для суб’єктів господарювання - РРО запроваджено новий електронний сервіс, який дає їм змогу заповнити та подати заяву в електронній формі.

Подати заяву можна через приватну частину (особистий кабінет) е-кабінету з використанням електронного цифрового підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали