• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

ТОП-6 помилок при декларуванні бюджетного відшкодування: ДПС

14.01.2021 7 0 0

Проаналізована податківцями звітність за IV квартал 2020 року показала ряд помилок, допущених платниками, які тягнуть за собою відмову у відшкодуванні ПДВ та порушення податкового законодавства. 

Наведені ТОП помилки, які ДПС пропонує врахувати при заповненні декларації з ПДВ у наступному періоді декларування.

1. У додатку 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування (Д3)» декларації з ПДВ в графі 3, 4 невірно вказано звітний (податковий) період, у якому від'ємне значення відсутнє.

2. Відображено у рядку 16.1 декларації сума ПДВ, яка не підтверджена за результатами попередніх перевірок контролюючим органом та узгоджена.

3. Включено до складу податкового кредиту звітного періоду податкові накладні, зареєстровані з порушенням термінів реєстрації.

4. Перенесено у рядок 16.2 декларації за звітний період збільшення залишку від'ємного значення за результатами поданих уточнюючих розрахунків у інших звітних періодах.

5. Відображено у податковій декларації податкові накладні та розрахунки коригування з дати складання яких минуло більше ніж 1095 днів.

6. Відображено у додатку 5 «Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів» декларації з ПДВ контрагенти з неіснуючим індивідуальним податковим номером.

officevp.tax.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали