• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Подовжено строк реєстрації зведених податкових накладних

30.06.2020 46 0 0

Законом № 466 подовжено строк реєстрації зведених податкових накладних і розрахунків коригування до них (далі – ПН, РК), які складаються відповідно до п. 198.5 та 199.1 Податкового кодексу (далі – ПК) (тобто з кодом ознаки «1» або «2»). Такі ПН підлягають реєстрації протягом 20 календарних днів після закінчення місяця, в якому вони складені. Відповідні зміни внесено до п. 201.10 ПК.

Нагадаємо, вказані ПН складаються на так званий умовний продаж, тобто для нівелювання податкового кредиту за товарами/послугами, які призначено для використання або вже використані в пільговуваній діяльності або негосподарських операціях. Їх можна складати не пізніше останнього числа місяця, в якому виникли підстави для виписування таких ПН.

Отже, для ПН, складених за операціями, здійсненими у червні 2020 року згідно з п. 198.5 та 199.1 ПК, останнім днем реєстрації в ЄРПН є 20 липня.

Нагадаємо, якщо останній день реєстрації ПН/РК в ЄРПН припадає на вихідний чи святковий день, то такий день вважається операційним, що забезпечує можливість реєстрації ПН/РК протягом періоду з 8.00 до 20.00.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали