Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи подаються додатки до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств у разі відсутності операцій (показників) для їх заповнення?

02.02.2023 39 0 0

Головне    управління    ДПС   у   м. Києві    звертає увагу, що додатки до податкової декларації є її невід’ємною частиною (п. 46.1 ст. 46. Податкового кодексу України).

Податкова  декларація  складається  за формою, затвердженою в порядку, визначеному положеннями п. 46.5 ст. 46 ПКУ та чинному на час її подання (п. 48.1 ст. 48 ПКУ).

Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПКУ подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є (п. 49.2 ст. 49 ПКУ).

Форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємств затверджена   наказом  Міністерством  фінансів  України  від   20  жовтня 2015 року   № 897 (у   редакції  наказу  Міністерства  фінансів  України  від   28 квітня 2017 року № 467 (зі змінами та доповненнями).

У Декларації платник податку повинен зазначити усі передбачені в ній показники. Якщо будь-який рядок Декларації або додатка до Декларації не заповнюється через відсутність операції (суми), то такий рядок прокреслюється.

Додатки до окремих рядків Декларації, незаповнені через відсутність операцій (показників), до контролюючого органу не подаються.

Про наявність додатків, які подаються разом з Декларацією, платник податку зазначає в основній частині Декларації (таблиця «Наявність додатків»).

https://kyiv.tax.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали