Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Особливості адміністрування рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів

Редакція

03.05.2017 227 0 0

Платники, об’єкт оподаткування, ставки, порядок обчислення і сплати Рентної плати визначені статтями 256 та 257-258 Податкового кодексу України.
Лісокористувачі щокварталу складають податкову декларацію з рентної плати наростаючим підсумком з початку року, за винятком:
а) лісокористувачів, якими до отримання лісорубних та лісових квитків рентна плата вноситься в каси суб’єктів лісових відносин, які їх видають:
- фізичних осіб, а також фізичних осіб – підприємців, яким видано лісорубні та лісові квитки;
- лісокористувачів (крім фізичних осіб – підприємців, яким видано лісові квитки), у яких сума рентної плати в лісорубному чи лісовому квитках не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня року, в якому сплачується рентна плата;
б) лісокористувачів з іншої області, які сплачують рентну плату повністю до видачі їм спеціального дозволу за місцезнаходженням лісової ділянки, на якій здійснюється заготівля деревини.
Платники Рентної плати обчислюють суму рентної плати за І – IV квартали 2017 року наростаючим підсумком з початку року та складають податкову декларацію за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2016 № 927. Податкові декларації з рентної плати подаються платниками до контролюючих органів за місцезнаходженням лісової ділянки. Граничними термінами подання податкової звітності та сплати податкових зобов’язань з рентної плати за I квартал 2017 року є – 10 та 19 травня 2017 року відповідно.
Джерело: http://if.sfs.gov.ua/media-ark/news-a...

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали