Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Яким чином заповнюються прибуткові та видаткові касові ордери?

Редакція

22.02.2018 3432 0 1

     Відповідно до п. 32 розд. III Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, прибуткові касові ордери і квитанції до них, а також видаткові касові ордери і видаткові відомості заповнюються бухгалтером (відповідальною особою установи/підприємства, на яку покладено обов’язок з оформлення цих документів) у будь-який спосіб, який забезпечив би належне збереження цих записів протягом установленого для зберігання документів терміну.

     У касових ордерах зазначається підстава для їх складання і перелічуються додані до них документи. Видача касових ордерів і видаткових відомостей на руки особам, які вносять або одержують готівку, забороняється.

     Приймання і видача готівки за касовими ордерами проводиться тільки в день їх складання.

     Виправлення в касових ордерах та видаткових відомостях забороняються.

     Реквізити у видатковому ордері «Одержав», «Дата», «Сума», «Підпис одержувача», дані документа, що засвідчує особу отримувача (які заповнюються отримувачем готівки) та в прибутковому ордері «Прийнято від» не заповнюються в касових ордерах, які оформляються на загальну суму проведених установою/підприємством касових операцій (видача готівки за видатковими відомостями, електронними платіжними засобами, здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в касі). Інші реквізити в касових ордерах та видаткових відомостях є обов’язковими до заповнення.

(Категорія 109.15 «ЗІР»)

Джерело: http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?s...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали