• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як сільгоспвиробникам запобігти зупиненню реєстрації ПН

07.08.2018 108 1 1

З метою запобігання зупинки реєстрації ПН сільгоспвиробникам у період жнивної кампанії, фермерам та керівникам сільгосппідприємств необхідно дотримуватися порядку подання таблиць даних платника ПДВ.

Відповідно до вимог Порядку зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», Таблиця даних платника ПДВ подається в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, за встановленою формою, згідно з додатком 3 зазначеного Порядку.

У Таблиці даних платника ПДВ зазначаються:

  • види економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
  • коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються (виготовляються) та/або отримуються платником податку;
  • коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016–2010), що постачаються, виготовляються або придбаваються платником податку.

Відповідно до п. 31 Таблиця даних платника податку подається із поясненням, у якому зазначається діяльність із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку. При правильному заповненні платником Таблиці та прийнятті Комісією ДФС у подальшому реєстрація ПН із зазначеними кодами згідно УКТЗЕД/ДКПП не зупинятиметься.

Звертаємо увагу фермерів та керівників сільгосппідприємств, що подання Таблиці даних платника ПДВ - можливість запобігти зупиненню реєстрації ПН.

http://mk.sfs.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Відсортовано: по часу за популярністю

Всього коментарів 1

Кращі матеріали

Як сільгоспвиробникам запобігти зупиненню реєстрації ПН