Юридичні поради: як підготуватися до навчання за кордоном
04.05.2017 215 0 0
Навчання за кордоном перестало бути нездійсненною мрією української молоді. З чого слід починати пошуки іноземного навчального закладу?
З кожним роком збільшується кількість абітурієнтів, які їдуть на навчання (нерідко безкоштовно) у Варшаву, Прагу, Берлін та інші європейські міста, адже вчитися за кордоном і престижно і перспективно.
Нюансів, які потрібно враховувати при виборі країни для навчання та вищого навчального закладу, чимало. Якщо Ви зупинилися відразу на декількох державах, то дізнайтеся про систему освіти в кожному з них. Так можна зрозуміти, куди вступати легше, витративши менше часу і зусиль.
Не буде зайвим поцікавитися про наявність грантів та стипендій — тоді у Вас з'явиться шанс зменшити грошові витрати.
Докладно розібратися у всіх підводних каменях при вступі в закордонні вузи Вам допоможуть Інтернет або освітні агентства. Правда, остерігайтеся шахраїв: краще вибрати організацію-посередника, яка надасть всіляку підтримку і буде мати відповідні договори про співпрацю з навчальними закладами.
Після вибору потрібної організації з нею потрібно укласти угоду. Уважно ознайомтеся з його умовами: форс-мажори, терміни виконання, зобов'язання. Обов'язково цікавтеся страховими полісами, які надає агентство. Визначте місця, куди необхідно звертатися у разі виникнення страхового випадку або будь-яких інших неприємностей.
Отже, наші основні поради:
- якщо Ви вирішили навчатись за кордоном відразу ж після закінчення школи, то краще скористайтеся послугами освітніх агенцій;
- дуже ретельно читайте договір про надання послуг, який Ви будете підписувати з агентством-посередником;
- якщо Ви хочете навчатись за кордоном безкоштовно, то заздалегідь вивчіть мову країни, в якій плануєте отримувати освіту;
- не відкладайте обов'язкову процедуру легалізації Вашого атестата або диплома на останній день, адже вона може затягнутися на довгі тижні.
Джерело: http://sud.ua/
Коментарі до матеріалу