Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

В Україні з’явився перший Реєстр рибогосподарських об’єктів

Редакція

08.06.2016 480 0 0

7 червня Держрибагенство презентувало перший в історії України Реєстр рибогосподарських об’єктів та їх частин. По суті Реєстр є уніфікованою електронною базою з вичерпною інформацією про всі водойми України, придатні для рибогосподарської діяльності, аквакультури або рибного фермерства. Йдеться про  назву і розташування водного об’єкта, його реєстраційний номер, цільове використання водного об'єкта, найменування користувача (орендаря) водного об’єкта; основні об’єкти рибогосподарської діяльності (види риби) строк дії договору оренди водного об’єкта або земельної ділянки.

Для зручності водні об’єкти мають різне маркування кольором. Вільні від оренди позначені синім кольором, а ті, де вже працюють підприємці – сірим. Наприклад,   натискаючи на такий водний об’єкт, як Краснопавлівське в-ще користувач бачитиме, що воно знаходиться у с. Краснопавлівка, Лозівський р-н, Харківської області, використовується для рибогосподарської діяльності користувачем ПП «Східно-український науково-сільськогосподарський центр «Аграрій», який розводить такі види риби, як короп, товстолобик, білий амур, лящ, судак, плітка, карась, окунь, плоскирка. А наприклад, ставок Сухий Бурлук в тій же області є вільним і може бути взятим у оренду.

Відповідно Постанови КМУ № 979 Держрибагентство є відповідальним за наповнення та ведення реєстру, а територіальні органи Держрибагентства, органи місцевої влади, облдержадміністрації та самі користувачі забов΄язані надавати йому інформацію про укладені правочини щодо оренди водойм, Реєстр містить для цього необхідну електронну форму.

Наразі реєстр працює у тестовому режимі, у загальному доступі є лише частина водойм Харківської області, єдиної області України, що надала  нам повну інформацію по водоймах. Однак, Реєстр буде наповнюватись кожного дня, в процесі заповнення бази даних інформацією, яку отримуємо з регіонів. Докладніше дивись за посиланням: http://darg.gov.ua/_v_ukrajini_z_900_...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали