Українські стартапи набирають популярність за кордоном
10.02.2017 144 0 0
Стартапи українців по економії електрики і тепла збирають кошти за кордоном.
Судячи з успіху на краудфандингових платформах, ймовірність їх реалізації висока. Тим більше, що за реалізацію одного з них вже взялася мерія Дубая.
Ecoisme стежить за енергоспоживанням
Ecoisme — Смарт-система для відстеження енергоспоживання в будинку або квартирі. Спеціальний гаджет і програмне забезпечення збирають дані про роботу електроприладів у квартирі або будинку. В результаті користувач отримує детальний аналіз витрат, що допомагає економити.
Сервіс повідомляє на смартфон, чи вимкнені електроприлади або витрачають електроенергію.
Компанія на краудфандинговій платформі Indigogo зібрала $ 67 тис.
Впровадження: Український стартап буде розробляти систему відстеження енергоефективності в Дубаї. Ecoisme підписав угоду про пілотний проект з представником департаменту електроенергії та водопостачання емірату Дубай. Тепер перед ними стоїть завдання скоротити витрати електроенергії споживачам. Розробники Ecoisme пропонують споживачам емірату самим вирішувати, скільки вони хочуть витрачати електроенергії і платити за неї.
eCozy стежить за опаленням
eCozy — розумні термостати з тачскринами, які розміщуються на радіаторах і стежать за їх температурою. Подібне устаткування з допомогою смартфона дозволяє управляти опаленням дистанційно. Розробники вважають, що система дозволить заощадити до 30% коштів на опалення.
Команда енергозберігаючого стартапу eCozy вирішила спочатку домогтися успіху на західноєвропейському ринку, в Німеччині. Необхідні 200 тис. євро стартап зібрав на німецькій краудфандинговій платформі seedmatch.de.
Впровадження: Основні переваги Cozy — значне зниження енергоспоживання, сучасний стильний дизайн і просте управління. Крім того, за допомогою програми, (яка розробляється і для розумних годин) можна управляти температурою в своїх приміщеннях з будь-якої точки світу. Причому налаштовувати комфортний мікроклімат можна персонально для кожної окремої кімнати.
Джерело: http://hyser.com.ua/tehnology/164082-...
Коментарі до матеріалу