Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Українці купують в інтернеті бізнес

Редакція

08.09.2016 156 0 0

За даними аналітиків порталів оголошень, найбільше продають власну справу в інтернеті в Київській, Дніпропетровській та Харківській областях. Середня ціна досягає 635 тис. грн. Українці купують в інтернеті готовий бізнес, обладнання та бізнес-моделі.

Купити власну справу через інтернет простіше і швидше.

В інтернеті продають малий і середній бізнес, в який треба вкласти не менше 10 тисяч і не більше 100 тисяч доларів. Купують його 3 категорії підприємців. Це - люди без підприємницького досвіду, ті, які купують бізнес конкурентів. Також в такий бізнес вкладають гроші інвестори і наймають управлінця. Планують згодом продати справу за великі гроші.

Не всі готові відкрити кафе з нуля. Франшиза бренду мережі закладів харчування буде коштувати близько 130 тисяч гривень. Це концепція, рецептура кухні, фірмовий стиль і супровід консультанта. Мобільний кафе продають за 200 тисяч гривень. Продавець обіцяє проконсультувати покупця по закупкам інгредієнтів і користування кава-машиною.

Перед покупкою радять оцінити ринок і споживчий попит на товари або послуги. Варто вивчити репутацію продавця.

Треба зрозуміти, чому продають справу і скільки грошей воно приносить в середньому в рік. Далі вивчаємо ділову репутацію компанії і історію, дозвільну документацію та договори оренди. Дізнайтеся про заборгованість перед державою, банками, постачальниками. Переваги покупки бізнесу в інтернеті в тому, що не треба витрачати час на пошуки приміщення і напрацьовувати базу клієнтів. Але може з'ясуватися, що через проблеми з приміщенням або попитом цю справу продають.

Джерело: http://hyser.com.ua/economics/kak-kup...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали