Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Власний бізнес з нуля: покрокова інструкція для початківців

19.07.2016

Почати власний бізнес з нуля - міф чи реальність? Ну, от уявімо, що в один прекрасний день вам захотілося змінити своє життя: відкрити власну справу, втілити свої мрії в реальність, робити те, що приносить задоволення, і отримувати за це непоганий дохід. Перш, ніж стартувати, давайте розберемося, що ще, крім бажання, необхідно для розвитку своєї справи.

Крок 1. Визначтеся, навіщо ви вирішили відкрити свій бізнес

Якщо ви вже задумалися над тим, як орендувати приміщення і плануєте підшукувати персонал, значить ви вже знаєте відповідь на питання: навіщо відкривати свій бізнес? Але в разі, коли ви ще не вирішили, яку мету перед собою ставите, то варто задуматися, чи дійсно вам це потрібно.

Є випадки, коли люди починають власну справу не для себе, а щоб догодити іншим. Такі проекти приречені на провал. Наприклад, чоловік відкриває власний салон краси, вкладає купу грошей, часу і сил. А пізніше вимальовується справжня мета - не втілити прибуткову ідею і розвивати своє дітище, а, наприклад, задовольнити бажання дружини. Відразу можна сказати, що так справи не робляться.

Дуже важливо, щоб саме ви були зацікавлені у відкритті бізнесу і вірили в свої сили, а не робили це заради кого-то або на зло.

Крок 2. Головне - це мета і план, а точніше їх наявність

Прекрасно, коли бізнес-ідея не тільки буде приносити прибуток, а й дарувати натхнення. Наприклад, жінка, яка дуже любить дітей і має педагогічну освіту, відкриває власну мовну школу. Як результат, ця ідея буде втілювати її устремління і мрії.

Головне, щоб мета була, неважливо чи буде це отримання задоволення від роду діяльності або ж отримання прибутку. А ще дуже добре, коли у людини є чіткий план, як її досягти.

Крок 3. Підготовчий етап: переглядаємо всі складові

Вивчаємо ідею

Свою справу потрібно любити, незалежно від послуг, які ви збираєтеся надавати. Мотивація, позитивний настрій, віра у власні сили - запорука успіху бізнес-ідеї.

аналізуємо можливості

Важливо усвідомити, чи зможете ви втілити свою ідею в реальність, і яким чином. Адже дуже часто люди вже на першому етапі роблять помилку, коли вибирають сферу, в якій погано орієнтуються. А потім шукають фахівців, які б допомогли в роботі. У цьому випадку успіх бізнесу вже залежить не від вас, а від сторонніх людей, які пропоную вам свої послуги на платній основі.

Тому потрібно враховувати не тільки фінансові можливості, але також наявність необхідних знань і досвіду.

Визначаємося з бізнес-сферою

Основне завдання бізнесу - продаж товару і отримання прибутку. Ось тому потрібно чітко визначитися, чим ви будете займатися, тобто, що продавати. Якщо ви хочете надавати послуги, проаналізуйте витрати, ризики і приблизну прибуток. Дуже добре, коли ви зможете запропонувати ексклюзив, тоді це дає додаткові шанси на успіх. Якщо ви плануєте продавати товар, то вивчіть свого споживача і попит на ринку в даний момент.

Працюйте для клієнтів

Важливо мати уявлення, чи зможе ваш товар або послуга задовольнити всі вимоги потенційних клієнтів. Чим ви кращі за інших?

В умовах сучасності існує така практика, як вивчення конкурентів зсередини. Підприємці часто влаштовуються в уже існуючі компанії-лідери на ринку. Вони пізнають секрети, отримують корисний досвід і вчаться на чужих помилках. А потім вони відкривають власний бізнес, використовуючи набуті знання та свій інтелект.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://hyser.com.ua/

 

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
01.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Унесено зміни до переліку територій бойових дій і ТОТ (текст наказу від 16.06.2025) Грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки У Резерв+ з’являться нові можливості отримати автоматичну відстрочку Уряд затвердив зміни до Порядку нарахування Є...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
17.04.2025
З 16.04.2025 почали діяти терміни зберігання документів щодо військового обліку
Більше за темою: Накази та розпорядження: основні терміни, види і строки зберігання Строки зберігання первинних документів збільшено: чи вплине це на строки давності для перевірок Міністерство юстиції наказом від 14.03.2025 № 748/5 затвердило зміни до Переліку типових документів, що створюють під ...
Нове
28.06.2025
Які послуги Дії можуть використовувати компанії
Цифровізація – це стандарт, за яким уже працюють бізнес і установи. Паспорт – без сканів. Підпис – без ручки. Дані – без ручного введення.  Цифрові сервіси Дії вже інтегрували понад 25 000 бізнесів та установ. Вони ідентифікують клієнтів, підписують документи онлайн, пе...
27.06.2025
Особливості звільнення документів від легалізації та апостилювання
Звільнення офіційних документів від вимоги легалізації чи іншого додаткового посвідчення (апостиля) на підставі відповідних положень міжнародних договорів України не скасовує вимоги щодо надання засвідченого перекладу документа на офіційну мову держави, на території якої документ пред’являєтьс...
27.06.2025
Як працює програма компенсації 25 % вартості української сільгосптехніки
Програма діє відповідно до постанови КМУ від 01.03.2017 № 130 і є одним з інструментів реалізації політики «Зроблено в Україні», спрямованої на підтримку внутрішнього виробництва, локалізацію і розвиток промислового потенціалу. Більше за темою: Компенсація від держави за придбання ...
Кращі матеріали