Realist запускає рейтинг цифрових перемог України
04.10.2017 125 0 0
Країни з розвиненою економікою вже давно йдуть шляхом цифровізації. Інноваційні рішення, за оцінками експертів, дозволяють збільшити продуктивність в будь-якій сфері в два-чотири рази. Україна має величезний, але все ще нереалізований потенціал. Велика частина стартапів втілюється в життя за кордоном. І експертне середовище, і чиновники вже давно визнали - цифрова економіка може стати новим драйвером і примножити ВВП. Так, одна американська компанія Google заробляє більше, ніж вся українська аграрна сфера. І без «цифрового поштовху» Україна ризикує залишитися назавжди в списку економік, що розвиваються.
Експерти і візіонер по всьому світу впевнені, що майбутнє - за технологіями. В рамках нашого проекту Realist розповість про те, як цифрова економіка проникає в життя кожного українця і чому сировинні країни в сучасному світі більше не можуть вважатися успішними.
Realist запускає масштабний проект «Digital vision. Рейтинг цифрових перемог України », який розповість про тих, хто займається розвитком цифрової економіки, нагадає про досягнення України і допоможе спрогнозувати, в якому напрямку варто рухатися країні.
Визначити лідерів в цифровій сфері допоможе професійне журі, до складу якого вже увійшли: заступник мера Дніпра і експерт Агентства з питань електронного уряду України Яника Мірило, керуючий партнер венчурного фонду Hybrid Capital і громадський діяч Ілля Кенігштейн, глава комітету електронних комунікацій Торгово-промислової палати Володимир Коляденко, глава ради Телекомпалати України Тетяна Попова, голова правління Асоціації правовласників і постачальників контенту Наталія Клітна, IT-підприємець Денис До вгополий, виконавчий директор комітету інформаційних технологій Європейської бізнес-асоціації Костянтин Васюк.
Своє слово зможуть сказати і читачі - вже незабаром Realist запустить голосування, в якому віддати свій голос за «цифрового лідера країни» і проекти, що змінили країну, може будь-який українець.
Джерело: https://realist.online/article/realis...
Коментарі до матеріалу