Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Робота на ринку Форекс в кризу

Редакція

04.01.2017 150 0 0

Ми вже почали звикати до постійних кризових явищ, які зачіпають громадян мало не кожен рік. В результаті кількість грошей у гаманці стає менше, а вибір гідних вакантних посад на ринку праці поступово скорочується. Але як впливає криза трейдерів – фахівців, для яких дохід безпосередньо залежить від їх старанності та здібностей, яким підбирати відповідну посаду не доводиться, оскільки вона завжди їм доступна?

По суті, під час кризи Форекс продовжує жити своїм життям, зберігаючи колишні риси: волатильність, ліквідність, доступність. Втім, змін зазнали хіба що стратегії, які використовуються для торгівлі на валютному ринку. Але які з'явилися особливості в роботі з валютою і як має на них реагувати трейдер, що працює з dax 30?

Українська гривня під час кризи

З вітчизняною валютою дійсно пройшли серйозні зміни. Змінилася специфіка трейдингу з використанням гривні, адже якщо раніше зміна ціни могла відбуватися в межах 1-2 копійок, то в кризу коливання часом досягають кількох гривень, тобто понад 10 000 пунктів. Для одних трейдерів такі зміни йдуть на користь, пропонуючи нові перспективи для заробітку, але іншим гравцям подібні амплітуди додають ризику злити весь депозит.

Крім цього, багато брокери почали відмовлятися від роботи з українською гривнею, віддаючи перевагу традиційним для Форекса валютним парам. Сприяв цьому і активний розвиток програмного забезпечення для ведення торгівлі, який, втім, все рідше передбачає роботу з українською валютою.

Як відомо, криза – чудовий час для нових починань і багато фінансисти саме в цей період зробили свій прибуток. Тому досвідчений трейдер, що бажає збільшити свій інвестиційний портфель, цілком може розглядати в якості перспективи українську гривню. Йому тільки доведеться уникати високих коефіцієнтів кредитного плеча, максимально використовувати власні кошти або кошти інвесторів. Завдяки максимальній волатильності відсотки в місяць найчастіше в кілька разів перевищують аналогічний показник у долара або євро.

Європейська валюта в кризу

Якщо раніше євро також славилося своїм мінливим курсом, то під час кризи валюту Старого світу і зовсім почало лихоманити, що особливо помітно по Європейській торговій сесії. Для трейдера особливий інтерес представляють короткі угоди за кілька хвилин, максимум до декількох годин. Завдяки короткостроковій торгівлі гравець страхується від різкої зміни напряму курсу і частого спрацьовування стоп-лосс. Це ж правило торгівлі можна застосувати і до інших валют, у складі яких є Євро.

Американський долар в кризу

Якщо торгівля ведеться по валютній парі EUR/USD, про стабільність на валютному ринку розмови також йти не може. Тренд готовий у будь-яку хвилину розгорнутися, причому не один раз. Для інших торгівельних інструментів подібна поведінка є швидше винятком.

Кризові явища зачіпають і валюту інших країн. Особливо сильний вплив надають котирування нафти на ціну грошових одиниць країн, які є найбільшими споживачами цього енергоресурсу. Велике значення має і кореляція валютних пар, при якій аутсайдери переймають тактику лідерів ринку.

Працюючи на forex deutschland, трейдер може використовувати одну з двох перевірених стратегій:

Короткострокова торгівля за волатильним валют або безпосередньо скальпінг.

Пошук валюти, яка найменше піддається кризовим явищам.

Справедливості заради варто відзначити, що другий варіант часто нездійсненний, особливо з урахуванням того, що на міжнародному фінансовому ринку існує тісний взаємозв'язок між грошовими одиницями всіх держав.

Працювати в кризу можна і потрібно. Адже у ваші руки потрапляють серйозні перспективи, для того щоб істотно поліпшити фінансове становище. Але для цього доведеться відійти від надто ризикованих стратегій і завжди залишатися в готовності реагувати на мінливу обстановку.

Джерело: http://hyser.com.ua/business_and_fina...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали