Озвучено дев'ять секретних функцій смартфонів
19.08.2017 140 0 0
Опублікована інформація про те, які є дев'ять корисних інструментів в смартфоні, які можуть принести користь у повсякденному житті власника пристрою.
Однією з прихованих функцій смартфона є можливість робити приховані знімки, не використовуючи гаджет.
Раніше, для того, що б зробити на своєму мобільному телефоні до десяти справ, необхідно було і відповідну кількість різних пристроїв, на сьогоднішній день все стало набагато швидше за допомогою смартфонів.
Знайдено корисні функції смартфонів, які спростять повсякденне життя.
Одна з них це блокування телефону. Так в нових версіях Android є можливість додати напис на екран в якій написати прохання про повернення гаджета, вказати будь-яку інформацію, про те як можна зв'язатися з власником телефону.
Для того що б скористатися функцією потрібно перейти в пункт Налаштування, далі «Блокування екрану і паролі» і після «Підпис на екрані блокування».
Друга функція це додатки класу «Антивор». Так, наприклад, за допомогою програми Cerberus можна таємно робити знімки камерою, заблокувати свій смартфон і / або очистити дані зі смартфона. Також можна відстежити його місце розташування або запустити з нього сигнал тривоги.
Далі йде функція збереження пам'яті гаджета. Так, для того, щоб не втратити потрібно зі свого смартфона, можна скористатися Telegram. У ньому можна відправляти файли самому собі. Крім того, вони виступають і як хмарне сховище і як записна книжка.
Четверта особливість гаджета це можливість використовувати його як охорону в будинку. Необхідно додаток, в якому встановлений датчик руху, після його установки, ваш телефон буде робити знімки людей потрапили в кадр і фотографії будуть відправлятися Вам.
П'ятої особливістю камери гаджета є відеореєстратор. Необхідно просто закріпити смартфон і встановити додаток з реєстратором. Ця функція допоможе тим, хто бере в оренду машину в туристичній поїздці.
Шостим варіантом можна самостійно поліпшити швидкість свого телефону, якість телефонного зв'язку і зовнішнього вигляду системи. Для цього потрібно перейти в «Налаштування» потім в пункт «Про телефоні» і сім разів натиснути на пункт «Номер збірки».
Сьомий варіант - ультрафіолетовий детектор. З його допомогу можна перевірити гроші на справжність.
Так необхідно мати смартфон зі спалахом, наклеїти на спалах шматочок скотчу, замазати його синім маркером, потім наклеїти зверху ще один шар скотча, зафарбувати його фіолетовим маркером і після додати ще два шматочки скотчу.
Восьмий варіант це установка на смартфон програми з акселерометром і гіроскопом яка не на багато, але допоможуть в побуті.
До останньої особливої функції смартфона відноситься відстеження того, які програми найбільше відвідуються зі смартфона.
В iOS можна перевірити це, перейшовши в «Налаштування» потім в «Акумулятор» і натиснути на клавішу циферблата, що праворуч від графи «Останні 7 днів».
На телефонах з версією Android потрібно встановити додаток, наприклад Instant.
Джерело: http://sud.ua/
Коментарі до матеріалу