Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Особливості покупки первинного житла, - рекомендації адвоката

Редакція

20.06.2017 97 0 0

Питання покупки первинного житла слід розділити на дві частини. Перша - Ви хочете інвестувати власні кошти в будинок, який ще будується і не зданий в експлуатацію. Такий спосіб вкладення грошей може розглядатися як бізнес, адже, інвестувавши кошти в самому початку будівництва нерухомості, можна істотно заощадити в порівнянні з готовим житлом, зданим в експлуатацію, а згодом - вигідно продати квартиру або здати її в оренду.

Головне, про що потрібно пам'ятати при покупці первинки, - перевірка власника об'єкта нерухомості. Тобто потрібно впевнитися, що юридична особа, яка пропонує Вам внести гроші в вигляді інвестицій, може розпоряджатися даними будинком або квартирами.

На жаль, на ринку нерухомості існує чимало посередників між генеральним підрядником, який будує будинок, і майбутніми власниками (замовниками), яким цей об'єкт буде переданий. Де-юре договори з подібними ріелторами будуть законні, але інвестори в даному випадку беруть всі ризики на себе, адже можна внести гроші посереднику, який завтра лопне і зникне. І залишаться в цій ситуації генпідрядник і замовник, які ніякого відношення до подібного договору не мають.

Тому, підписуючи документи, потрібно обов'язково перевірити наявність виносок в окремих пунктах договору, де вказуються повноваження посередника з продажу подібної інвестиційної нерухомості від імені або замовника, або генерального підрядника.

Джерело: http://sud.ua/ 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали