Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Названі найзручніші для аутсорсингу міста України

Редакція

19.12.2017 107 0 0

Шість українських міст - Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів та Івано-Франківськ - завдяки наявності та вартості кваліфікованої робочої сили, розвиненій інфраструктурі, вартості оренди офісів і зручному географічному розташуванню є кращими містами для створення центрів загального обслуговування (Цоо) і аутсорсингу.

Інформація в дослідженні ґрунтується на відкритих даних, опублікованих органами влади відповідних міст на їх сайтах, матеріалах Держслужби статистики, а також матеріалах, наданих регіональними інформаційними агентствами для інвесторів в містах, які є предметом аналізу.

Ключовими перевагами України для створення Цоо є географічне розташування і наявність значних ресурсів молодий і висококваліфікованої робочої сили, дешева оренда офісів і економічна ситуація в країні.

Як правило, інвестори шукають локації, в яких витрати на оплату праці контролюються і залишатимуться такими в середньостроковій перспективі.

Середня зарплата в Україні, згідно з дослідженням KPMG, становить 220 доларів на місяць і є найнижчою в Європі.

За вартістю роботи і оренди офісів Україна має перевагу перед Польщею і Чехією, які раніше були найбільш популярним напрямком для аутсорсингу. Зараз проживання в цих країнах стає дорожче, відзначається в дослідженні.

Україна як майданчик для аутсорсингу також приваблива завдяки безвізовому режиму для громадян США і ЄС, великою кількістю випускників вузів, які володіють іноземними мовами, а також сучасною інфраструктурою цифрових телекомунікацій, яка відповідає всім вимогам інвесторів.

Плюс процедури відкриття та ліцензування бізнесу в Україні мають значно спрощений характер, ніж в ЄС.

Всі великі міста України мають офісні площі, ціни на які значно нижче, ніж в сусідніх країнах, йдеться в звіті.

Привабливість України для аутсорсингу підвищує 20-е місце країни по простоті відкриття бізнесу в рейтингу Doing Business-2017 Світового банку, вважають експерти.

Крім того, знецінення української валюти привело до істотного поліпшення податкових і регуляторних витрат.

За інформацією KPMG, зараз в Україні працює понад 500 аутсорсингових IT-компаній, 100 глобальних центрів досліджень і розробок. До того ж Україна піднялася на 17 позицій і посіла 2-е місце за темпами зростання аутсорсингової привабливості A.T. Kearney в 2016 році.

Джерело: http://budport.com.ua/  

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали