Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

МОН роз'яснило особливості вступу на магістратуру за спеціальністю «Право»

Редакція

27.07.2017 108 0 0

Для вступників, які складають цього року ЗНО на магістратуру за спеціальністю «Право», але до цього здобули вищу освіту за іншою спеціальністю, додаткові вступні випробування у ВНЗ не будуть складовою конкурсного бала. Вони матимуть лише кваліфікаційний характер – допущений чи недопущений вступник до конкурсного відбору.

За оперативними даними, для проходження ЗНО на магістратуру з «Права» зареєструвалися 16,8тис вступників.

Також у документі надано роз’яснення щодо вступу тих, хто може брати участь у конкурсному відборі не за підсумками ЗНО, а за результатами вступних випробувань у ВНЗ. Це зокрема:

   вступники, які не можуть взяти участь в єдиному фаховому вступному випробуванні через наявність захворювань, зазначених у Переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження ЗНО;

   вступники, які для виконання єдиного фахового вступного випробування потребують створення інших особливих умов, ніж зазначені у Переліку особливих умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення ЗНО;

   вступники, звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані) після 30 червня 2017 року.

Для таких вступників виші проведуть вступні іспити 3 серпня 2017 року. Відповіді перевірять приймальні комісії згідно з переліком правильних відповідей, який розмістять наприкінці робочого дня 3 серпня на сайті МОН. Результати цих випробувань визначатимуть за шкалою 100-200 балів за таблицею відповідності тестових балів рейтинговій оцінці. Ці таблиці відповідності УЦОЯО надасть приймальним комісіям не раніше 11 серпня.

Нагадуємо, що реєстрація вступників на магістратуру «Права» тривала з 12 до 25 липня 2017 року. Зовнішнє незалежне оцінювання для вступників відбудеться 3 серпня і міститиме три блоки завдань:

   тест загальних навчальних правничих компетентностей;

   тест з шести базових юридичних дисциплін: конституційне, адміністративне, цивільне, цивільне процесуальне, кримінальне, кримінальне процесуальне право;

   тест з іноземної мови.

Тестування розпочнеться о 10-й годині ранку. Для допуску необхідно пред’явити екзаменаційний листок та оригінал документа, що посвідчує особу, дані якого вказані в листку. Пункти тестування розміщуватимуться в обласних центрах (крім Донецька та Луганська), Києві, Слов’янську, Маріуполі, Сєверодонецьку.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250163908&cat_id=244277212

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали