Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Як захистити автомобіль від викрадення

14.09.2017

Які засоби охорони машини існують? Як правильно вибрати автосервіс для установки захисту від угону?

Найчастіше системи Антивикрадення автомобіля класифікують за способами захисту. Зараз найбільш поширеними є сигналізації, що охороняють Вашу машину від стороннього втручання і що інформують про спрацювання будь-якого датчика авто.

Інші способи захисту - сучасні системи gps-спостереження. Завдяки супутниковим технологіям Ви можете з точністю до метра знати місце розташування Вашого автомобіля в будь-якій точці земної кулі. При цьому система моніторингу використовується як протиугінна система, що дозволяє в режимі реального часу відображати на карті місце розташування транспортного засобу. А використання gps-маячків дозволяє за допомогою базових станцій стільникового зв'язку відстежити машину в місцях, важкодоступних для gps.

Дорожчі gps-системи дають можливість контролювати роботу двигуна, маршрут руху (зупинки, стоянки) декількох автомобілів, а також стежити за витратою палива (заправки, сливи) і т.п. Для цього досить зайти на веб-сторінку потрібного сервісу і моніторити Ваше авто практично по всьому світу.

Звичайно, що інформують протиугінні системи допомагають простежити за машиною, але вони не здатні захистити її від самого злому. Тому ще одним видом Антіугон коштів є пристрої, що обмежують сам рух автомобіля - іммобілайзери. За допомогою спеціального електронного ключа-мітки Ви можете на відстані заблокувати роботу двигуна.

З подібних електронних систем найкраща - та, що перевіряє відбиток пальця, але вона і коштує дорожче. Існують також засоби блокування, що унеможливлюють виконання саме переміщення керма, коробки передач і т.д. Механічний блокіратор - одна з найпростіших охоронних систем, але одночасно і одна з найнадійніших. Відкрити такий пристрій зловмисникам буде дуже важко.

Вартість автоохоронних систем, природно, залежить від їх функціоналу. При цьому варто враховувати, що детальний gps-моніторинг є платною послугою на щомісячній основі.

Установка протиугінних систем, не пов'язаних з наглядом, не регламентується законом. Сертифікацію здійснюють самі компанії-виробники обладнання. Контроль за gps-моніторингом жорсткіше: це постійне стеження за водієм, а значить, вимагає спеціальних дозволів.

І кілька порад. При установці автоохоронних систем завжди перевіряйте наявність відповідної документації, сертифікатів і позитивних відгуків про продукцію, а також позитивної репутації та майстерності установників.

Якщо Ваш автомобіль все ж викрали, потрібно відразу з місця події викликати поліцію і надати правоохоронцям необхідні свідчення для подальшого пошуку машини.

Джерело: http://sud.ua/ru/news/yuridicheskaya-...

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
08.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Уряд пропонує розшири категорії громадян, які мають право на відстрочку Держпраці перевірятиме роботодавців на предмет мобінгу: законопроєкт підписаний ДПС відповідає на актуальні запитання платників податків: лист від 27.06.2025 Які податки планує збільшити ...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
17.04.2025
З 16.04.2025 почали діяти терміни зберігання документів щодо військового обліку
Більше за темою: Накази та розпорядження: основні терміни, види і строки зберігання Строки зберігання первинних документів збільшено: чи вплине це на строки давності для перевірок Міністерство юстиції наказом від 14.03.2025 № 748/5 затвердило зміни до Переліку типових документів, що створюють під ...
Нове
09.07.2025
Судова практика Верховного Суду щодо оподаткування в умовах воєнного стану
Пропонуємо ознайомитися з другим випуском огляду судової практики Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду щодо оподаткування в умовах воєнного стану, підготовленого з нагоди Восьмої міжнародної науково-практичної конференції «Адміністративна юстиція в Україні: проблеми теор...
08.07.2025
Правові гарантії щодо безпеки під час повітряних тривог у період воєнного стану
Першочерговий обов'язок кожної держави – захищати право на життя. Більше за темою: Повітряна тривога: дії та відповідальність роботодавця Попри те, що війна триває четвертий рік, а органами державної влади всіх рівнів неодноразово здійснювалося інформування про заходи безпеки під час повітрян...
08.07.2025
Виробники переробної промисловості отримають гранти на відновлення потужностей після обстрілів
Кабмін 7 липня 2025 року затвердив нову редакцію Порядку реалізації програми «Гранти для переробних підприємств». Більше за темою: Бюджетні гранти: як застосовувати різниці з податку на прибуток Кабмін 7 липня 2025 року затвердив нову редакцію Порядку реалізації програми «Гранти д...
Кращі матеріали