Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Як захистити автомобіль від викрадення

14.09.2017

Які засоби охорони машини існують? Як правильно вибрати автосервіс для установки захисту від угону?

Найчастіше системи Антивикрадення автомобіля класифікують за способами захисту. Зараз найбільш поширеними є сигналізації, що охороняють Вашу машину від стороннього втручання і що інформують про спрацювання будь-якого датчика авто.

Інші способи захисту - сучасні системи gps-спостереження. Завдяки супутниковим технологіям Ви можете з точністю до метра знати місце розташування Вашого автомобіля в будь-якій точці земної кулі. При цьому система моніторингу використовується як протиугінна система, що дозволяє в режимі реального часу відображати на карті місце розташування транспортного засобу. А використання gps-маячків дозволяє за допомогою базових станцій стільникового зв'язку відстежити машину в місцях, важкодоступних для gps.

Дорожчі gps-системи дають можливість контролювати роботу двигуна, маршрут руху (зупинки, стоянки) декількох автомобілів, а також стежити за витратою палива (заправки, сливи) і т.п. Для цього досить зайти на веб-сторінку потрібного сервісу і моніторити Ваше авто практично по всьому світу.

Звичайно, що інформують протиугінні системи допомагають простежити за машиною, але вони не здатні захистити її від самого злому. Тому ще одним видом Антіугон коштів є пристрої, що обмежують сам рух автомобіля - іммобілайзери. За допомогою спеціального електронного ключа-мітки Ви можете на відстані заблокувати роботу двигуна.

З подібних електронних систем найкраща - та, що перевіряє відбиток пальця, але вона і коштує дорожче. Існують також засоби блокування, що унеможливлюють виконання саме переміщення керма, коробки передач і т.д. Механічний блокіратор - одна з найпростіших охоронних систем, але одночасно і одна з найнадійніших. Відкрити такий пристрій зловмисникам буде дуже важко.

Вартість автоохоронних систем, природно, залежить від їх функціоналу. При цьому варто враховувати, що детальний gps-моніторинг є платною послугою на щомісячній основі.

Установка протиугінних систем, не пов'язаних з наглядом, не регламентується законом. Сертифікацію здійснюють самі компанії-виробники обладнання. Контроль за gps-моніторингом жорсткіше: це постійне стеження за водієм, а значить, вимагає спеціальних дозволів.

І кілька порад. При установці автоохоронних систем завжди перевіряйте наявність відповідної документації, сертифікатів і позитивних відгуків про продукцію, а також позитивної репутації та майстерності установників.

Якщо Ваш автомобіль все ж викрали, потрібно відразу з місця події викликати поліцію і надати правоохоронцям необхідні свідчення для подальшого пошуку машини.

Джерело: http://sud.ua/ru/news/yuridicheskaya-...

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
20.05.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Прийнято Закон щодо поновлення перебігу позовної давності Мінфін оприлюднив проєкти професійних стандартів «Головний бухгалтер бюджетної установи» та «Бухгалтер бюджетної установи» ДПС відповідає на актуальні запитання платників податкі...
27.02.2025
Зберігання та використання пального на підприємстві у 2025 році: облік, податки та документальне оформлення
Марафон-2025: головні бухгалтерські акценти року У суб'єктів господарювання, які використовують у своїй діяльності транспортні засоби, інші машини та механізми, що споживають пальне, постійно виникають запитання, пов'язані з обліком і документальним оформленням операцій з таким пальним, а також зі з...
05.03.2025
Опубліковано постанову КМУ, якою спрощено процедуру бронювання військовозобов’язаних
Більше за темою: Бронювання працівників: покрокові дії Анулювання бронювання військовозобов’язаних: підстави та умови Звітність із військового обліку та бронювання 5 лютого на сайті Кабміну опубліковано постанову від 28.02.2025 № 233, якою внесено зміни до порядку бронювання війсь...
Нове
23.05.2025
Виключати з реєстру відомості про підсанкційного бенефіціара не можна – Верховний Суд
Верховний Суд висловив позицію стосовно того, що державний реєстратор повинен відмовити у проведенні реєстраційної дії щодо зміни кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи з підсанкційної особи на іншу, якщо новий кінцевий бенефіціарний власник юридичної особи вже зареєстрований за законодав...
23.05.2025
Штраф за відсутність документів у рейсових автобусах: що вирішив суд
Постанова про накладення адміністративно-господарського штрафу визнана правомірною. Сума штрафних санкцій склала 34 000 грн. Укртрансбезпека інформує про судову практику Верховного Суду у справах щодо оскарження штрафів за порушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті. Суть справи Під час...
23.05.2025
Боротьба з легалізацією коштів: викрито мережу з оборотом 764 млн грн
Завершено досудове розслідування щодо керівників великих мереж роздрібної торгівлі, які надавали послуги з ухилення від сплати податків та легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом. Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України завершили досудове розслідування щод...
Кращі матеріали