Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Як в Україні захистити свій бізнес від онлайн-шахраїв

10.04.2017

Сьогодні інтернет-шахраї володіють цілим спектром інструментів, які дозволяють практично непомітно зламувати сайти, незаконно переводити кошти і використовувати уразливості, щоб отримати доступ до інформації.

Щоб захистити себе і свій бізнес, використовуйте ці 4 методики:

Двічі перевіряйте свої покупки в Інтернеті

Хакери активно використовують номери кредитних карт для шахрайства. Обсяги крадіжок з онлайн-рахунків збільшилися в 2016 році практично в 2 рази. На кожні $100 зроблених в Інтернеті покупок під ризиком крадіжки, за статистикою, виявляються $4.98.

Щоб убезпечити свої рахунки, постійно перевіряйте виписки по картах і, у разі виникнення найменших питань, зв'язуйтеся зі своїм менеджером у банку.

Адаптуйтеся до міжнародних продажів

Фахівці з онлайн-ритейлу відзначають, що ризик шахрайських операцій, проведених на міжнародному ринку (наприклад, якщо товари вашого магазину замовляють клієнти з інших країн), підвищується на 62,4%. Щоб уникнути шахрайства, спробуйте адаптувати свої методи оплати до перевагам різних країн.

Іншими словами, методи оплати, які найчастіше використовуються громадянами США, можуть не підійти або працювати некоректно при їх використанні в іншій країні. Не адаптуючи методи оплати під конкретних клієнтів, ви ризикуєте стати об'єктом для шахраїв і втратити справжніх клієнтів.

Підвищуйте рівень безпеки використовуючихся для перекладів сервісів

Останнім часом шахраї участили атаки на сайти продавців одягу, винаходячи раз за разом нові методи і схеми незаконних операцій. Особливо хакерів залучають представники luxury-сегмента.

Саме тому вам варто покращувати і модернізувати сервіси, які ви використовуєте для проведення фінансових операцій, щоб убезпечити себе від втрати грошей і товару.

Міняйте паролі

І робіть це регулярно. Саме завдяки старим паролів хакерам вдалося зламати сотні і тисячі облікових записів Yahoo, що стало причиною великого скандалу. Те ж саме стосується і інших великих технологічних компаній.

Незважаючи на величезну кількість статей і порад, близько 55% Інтернет-користувачів використовують одні і ті ж паролі, не змінюючи їх. 26% використовуються легкі для запам'ятовування і очевидні комбінації.

Якщо ви хочете захистити себе, використовувати складні паролі. За даними Bloomberg Businessweek, для злому пароля, написаного в нижньому регістрі, потрібно 6 хвилин. Додайте до такого паролю кілька цифр і букв у верхньому регістрі. І хакери не зможуть її зламати.

Джерело: http://hyser.com.ua/

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
13.05.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Держстат планує припинити ЄДРПОУ: розпочато обговорення Внесено зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації ДПС відповідає на актуальні запитання платників податків: лист від 02.05.2025 Працівникам планують надати прав...
27.02.2025
Зберігання та використання пального на підприємстві у 2025 році: облік, податки та документальне оформлення
Марафон-2025: головні бухгалтерські акценти року У суб'єктів господарювання, які використовують у своїй діяльності транспортні засоби, інші машини та механізми, що споживають пальне, постійно виникають запитання, пов'язані з обліком і документальним оформленням операцій з таким пальним, а також зі з...
05.03.2025
Опубліковано постанову КМУ, якою спрощено процедуру бронювання військовозобов’язаних
Більше за темою: Бронювання працівників: покрокові дії Анулювання бронювання військовозобов’язаних: підстави та умови Звітність із військового обліку та бронювання 5 лютого на сайті Кабміну опубліковано постанову від 28.02.2025 № 233, якою внесено зміни до порядку бронювання війсь...
Нове
16.05.2025
Зовнішня торгівля України товарами за І квартал 2025 року
За І квартал 2025 року експорт товарів становив 9 952,7 млн дол. США, або 93,1 % порівняно із І кварталом 2024 року, імпорт – 18 467,5 млн дол. США, або 114,7 %. Негативне сальдо склало 8 514,8 млн дол. США (за І квартал 2024 року також негативне – 5 399,1 млн дол. США).  ...
16.05.2025
Як реформи в сфері захисту довкілля вплинуть на бізнес
«Зелений» перехід, сталі рішення та впровадження найкращих доступних технологій – це не перешкоди для роботи економіки, а вимога часу та нові можливості розвитку. Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук обговорила найбільш гострі питання з представни...
16.05.2025
Стратегія розвитку фінансового сектору: Рада з фінансової стабільності схвалила зміни
Рада з фінансової стабільності (далі – РФС) на засіданні 13 травня зосередилася на підготовці до восьмого перегляду програми розширеного фінансування з Міжнародним валютним фондом та ухвалила низку рішень.  По-перше, РФС схвалила зміни до Стратегії розвитку фінансового сектору України, з...
Кращі матеріали