Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як українці використовують сучасні технології в роботі?

Редакція

07.09.2017 147 0 0

На сьогодні технології проникли майже в усі сфери нашого життя. Досить складно уявити сучасне робоче місце і співробітника без різних гаджетів: смартфонів, планшета, ноутбука або комп'ютера.

В офісах використовують безліч технічних засобів і програмного забезпечення, що дає змогу оптимізувати і уніфікувати робочі процеси. Як українці використовують у своїй роботі сучасні технології, дізнавалися в своєму новому дослідженні фахівці кадрового порталу HeadHunter Україна. В опитуванні в серпні взяли участь 935 респондентів з різних регіонів України.

Згідно з даними опитування, які публікує Форіншурер, 74% респондентів в своїй роботі для постановки робочих завдань використовують онлайн-платформи або програмне забезпечення.

Серед тих, хто користується сучасними інструментами для побудови робочого процесу, 60% відзначають, що таке ведення справ для них є комфортним. На думку респондентів, постановка завдань в онлайн-форматі істотно спрощує і оптимізує роботу.

Близько третини опитаних заявили, що для них не існує дилеми «технології vs живе спілкування». Їм не важливо, чи відбувається робочий процес в онлайн-або оффлайн форматі. Для даних респондентів пріоритетним є якісне і своєчасне рішення робочих питань і отримання результату.

У той же час, для 13% опитаних постановка задач з використанням сучасних технологій некомфортна. При наявності такої можливості 8% з них вважають за краще живе спілкування з колегами, а 5% відчувають дискомфорт, але змушені використовувати онлайн-системи або програми, оскільки така політика компанії.

Якщо ж говорити про те, чи використовують українці сучасні технології для організації власного робочого часу, то позиції респондентів розділилися практично порівну. Так, для планування своїх робочих процесів вони використовують як електронні, так і паперові носії інформації - по 48% і 46% відповідно.

Серед електронних засобів планування найбільш поширені календар в пошті і інші додатки для планування і обліку власних дій. Говорячи про паперових, - ми маємо на увазі традиційний підхід записування всієї необхідної інформації в блокноти.

Проте, 6% учасників опитування вказали інший спосіб планування часу. Деякі з них відзначають, що не використовують будь-яких засобів для планування, оскільки їм це не потрібно, або ж користуються ресурсом власної пам'яті і тримають всі плани на майбутнє в голові.

Незважаючи на діджіталізацію робочого процесу, традиційний підхід до планування з використанням блокнотів все ще актуальний. У той же час, люди все більше адаптуються до сучасних технологій і в плануванні робочого часу, і в організації бізнес-процесів.

Джерело: http://zib.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали