Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як українцям дешево злітати за кордон

Редакція

02.06.2017 184 0 0

Уже з 11 червня в Україні почне працювати безвізовий режим з Євросоюзом.

Авіаперевезення як і раніше залишаються найдорожчим видом транспорту і доступні далеко не всім українцям. У цій статті громадяни України зможуть ознайомитися з простими способами, як заощадити суттєві суми на покупку квитків на літак.

1. Завчасне планування подорожі

Пасажири, які можуть спланувати відпустку чи відрядження заздалегідь, мають шанси купити авіаквитки за мінімальною ціною.

Однак тут важливо враховувати, що заощадити вдасться, тільки якщо переліт не прив'язаний до певної дати і його можна пересувати в рамках декількох днів.

2. Спеціальні акції

Подібним інструментом залучення клієнтів користується більшість авіаперевізників. Особливо популярними вони стають в період будь-яких знакових подій (наприклад, розпродаж квитків після надання Україні безвізового режиму Європейським Союзом).

Не менш вигідними є промоакції з продажем дешевих квитків на честь заходу нової авіакомпанії на ринок або спеціальні короткострокові акції на певні рейси від конкретного сервісу продажів.

3. Купівля квитків через сайти

Замість того, щоб купувати квитки безпосередньо через авіакаси і турагентства, пасажирам рекомендують купувати їх через спеціальні сайти-агрегатори. Йдеться про такі ресурсах, як Momondo, Fly4free, Skyscanner та інших.

Сенс їх роботи полягає в тому, що вони збирають максимально повну інформацію про квитки (бронь, місце продажу, особливі умови).

Слід зазначити, що при використанні таких сайтів необхідно вибирати не конкретний аеропорт для прибуття, а узагальнено вказувати регіон, де він повинен знаходитися - це дозволить розширити список альтернативних пропозицій і заощадити гроші, оскільки агрегатор підтягне і ті аеропорти, які знаходяться в околицях головного пункту призначення .

4. Вигода від помилки перевізника

Ланецкий розповів, що третю частину бюджетних авіаквитків реалізує спеціальна електронна система авіакомпанії. Однак дуже часто вона збивається з алгоритму і продає квитки за безцінь. В такому випадку пасажиру просто не мають права пред'являти претензії, оскільки це провина самої компанії.

5. Перельоти транзитом

Переліт обійдеться значно дешевше, якщо пасажир скористається не прямим рейсом, а вибудує свій маршрут з пересадками.

Єдиний мінус цього способу - необхідність кілька разів проходити митний контроль і перевірку на кордонах. До того ж, якщо один з рейсів запізниться, то, відповідно, і на другий пасажир потрапити не зможе.

Менш ризикований, але схожий за принципом дії спосіб - переліт проходить рейсом. В такому випадку, необхідно вийти під час однієї з планових посадок по шляху проходження авіамаршруту. Таким чином, на вартості квитка можна заощадити близько 20-30% його вартості.

Однак для таких подорожей у пасажирів повинен бути мінімальний багаж або зовсім ручна поклажа.

6. Відмова від броні через дорогі гаджети

Системи бронювання квитків влаштовані таким чином, що для користувачів, які здійснюють вхід, наприклад, через техніку Apple, вони автоматично пропонують дорожчі квитки.

7. Звертати увагу на дні покупки квитків

Слід знати правило, що певні дні вартість квитків істотно відрізняється. Наприклад, це може спрацювати, якщо ви купуєте квиток на один і той же день тижня, незалежно від тривалості подорожі або відрядження. Крім того, максимально дорогі квитки зазвичай виставляють на продаж в понеділок вранці або ж увечері п'ятниці (годину пік відправлень і повернень з відряджень).

Ще один важливий нюанс - вміння планувати вильоти, які не повинні збігатися з масовими заходами міжнародного масштабу (спортивні події, концерти), оскільки це може накрутити вартість перельоту на 50%.

Джерело: http://hyser.com.ua/community/kak-ukr...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали