Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як стати успішним і ефективним в бізнесі?

Редакція

03.01.2017 925 0 0

Кожен підприємець прагне якомога швидше реалізувати бізнес-ідеї, щоб отримати прибуток. Але в бізнесі, крім конкуренції, існує безліч внутрішніх перешкод, які заважають ефективно реагувати на нові виклики.

Не всім вистачає сил, моральної витримки і правильної мотивації, щоб досягти максимального успіху.

1. Усвідомлювати різницю між мрією та метою

Успіх від слова "встигнути". А успішним ви стаєте тоді, коли досягли мети і отримали ту прибуток, на яку розраховували. Але передусім необхідно поставити мету, розібратися зі своїми мріями, планами і бажаннями.

Для початку вловіть різницю між мрією, не підкріпленої реальними діями, і метою, яка є чітким формулюванням того, що ти хочеш і готовий робити задля її реалізації.

Щоб поставити мету, необхідно визначитися зі своїми бажаннями і сформувати з них мета, потім важливо запитати себе, що ти можеш зробити для досягнення цієї мети. Якщо ти знаєш, як діяти, то необхідно негайно скласти чіткий план дій, а якщо усвідомив, що не знаєш, що робити, щоб досягти мети, потрібно знайти людей, які стали успішними в омріяній сфері і повчитися у них.

2. Визначте «ХТО» і «ЩО» може перешкодити вам на шляху до мети

Після вищезазначених процедур при формулюванні мети потрібно запитати себе: «ХТО» і «ЩО» може перешкодити її реалізувати? І, якщо «хтось» — це люди, які руйнують віру і мотивацію, «що» — це внутрішні переконання і негативний попередній досвід, який зупиняє вас при досягненні мети.

Люди, які вас оточують, мають на вас потужний вплив, вони здатні перешкоджати, коли ви працюєте заради досягнення мети. Так само ваш негативний попередній досвід, судження і переконання теж можуть зупиняти і негативно впливати на мотивацію, приводячи до самосаботажу.

Як стверджує коуч, 50% успіху залежить від оточення. Зокрема, від того, «ХТО» і «ЩО» оточує людину на шляху до мети.

3. Підвищуйте мотивацію

1) Постійно запитувати себе, що я отримаю, коли досягну своєї мети.

2) Побільше мріяти про ті блага, які отримаю після досягнення мети.

3) Перебувати в колі однодумців.

Крім цього, щоб досягнення мети було успішним, потрібно, щоб людина усвідомлювала свою мету.

Якщо не вистачає мотивації, то він насправді не розуміє, чого хоче. І поставлені цілі його не надихають, тому важливо бути чесним із самим собою і усвідомлювати свою мету. Саме усвідомлення є важливим для успіху в будь-якій сфері життя.

Для того, щоб людина не зупинявся, після того, як зазнав поразки у певній сфері діяльності, слід усвідомлювати, що все є лише досвідом та інформацією. Тому після проходження негативного етапу варто робити висновки і йти далі.

4. Як стати успішним у бізнесі?

1) Коли з'являється ідея — її потрібно записати, а не зберігати в голові.

2) Планувати все потрібно на папері — чітко прописувати свої кроки.

3) Постійно запитувати себе, чи просуває нинішня діяльність мене до мети. Якщо відповідь «так» — продовжувати робити те ж саме. Якщо відповідь «ні» — то треба фокусуватися на тих завданнях, які допоможуть досягти результату при досягненні мети.

4) Знайти свою нішу у відповідності з талантами і навичками. Якщо не вистачає визначених навичок, потрібно знайти людину, який став успішним в обраній сфері і вчитися у нього.

5) Щодня робити щось для досягнення мети.

5. Для швидких результатів потрібен наставник

Для швидких результатів у бізнесі необхідний інший підхід.

Якщо людина хоче досягти успіху дуже швидко в певній сфері, йому необхідний ментор, наставник, — пояснює коуч, наставник буде мотивувати свого підопічного і спонукати до негайних дій. Отримані знання від ментора потрібно відразу ж реалізувати на практиці і при цьому аналізувати свої дії — питати себе, що треба було зробити, щоб підвищити свою ефективність.

6. Як стати ефективніше

1) Складіть список всіх справ, які ви відкладали "на потім" – це своєрідна "чорна діра", куди йде вся ваша енергія.

2) Розставте пріоритети щодо важливості кожної справи.

3) Без зволікання, відразу ж починайте виконувати заплановане.

4) Постійно. Буквально щодня виходьте із зони комфорту.

5) Займайтеся особистісним розвитком – вона допомагає накопичувати не тільки нові знання, але й цінну енергію.

7. Втілюйте в життя отримані знання

Всі свої знання використовувати на практиці. Інакше якщо ви багато знаєте, але не впроваджуєте отриману інформацію, підходи і методи на практиці, то ви деградуєте.

Для кращих результатів всі отримані знання потрібно відразу ж застосовувати на практиці, при цьому аналізуючи свої дії, усвідомлювати і розуміти, що можна і як краще зробити. Саме таким чином ви підвищите свою ефективність.

Джерело: http://hyser.com.ua/

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали