Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як заощадити на готелі: 12 порад для завзятих мандрівників

Редакція

23.05.2017 874 0 0

Наближається літо, а разом з ним і пора відпусток. Щоб ваш відпочинок не сильно вдарив по кишені, сьогодні ми вирішили поділитися з вами секретами економії. Кожен, напевно, погодиться, що ціна на проживання в готелі - це значна частина будь-якого бюджету усієї подорожі.

1. Шукайте всюди

Не знаєте, де краще шукати готельні номери за вигідними цінами, - на Trivago, Kayak, Booking.com або відразу на сайті готелю? Наша вам порада - шукайте всюди. Вивчіть ціни на сервісах бронювання, а й промоніторьте обстановку самостійно: шукайте промокодом і бонуси на зразок безкоштовного паркування, сніданку або Wi-Fi.

До того ж є ще один корисний сервіс Skyscanner Готелі, де можна порівнювати пропозиції тисяч готелів, щоб знайти ідеально відповідає вашим запитам, за найнижчою ціною.

Якщо вас вже зацікавив певний готель, зверніть увагу безпосередньо на його офіційний сайт: є ймовірність, що зазначені там ціни будуть нижчими, ніж у посередників.

2. Постарайтеся забронювати готель максимально близько до дати заїзду

Кожен день ціни на готелі можуть коливатися в залежності від того, як заповнюються вільні кімнати, що, в свою чергу, залежить від дуже багатьох чинників (сезонність, наявність цікавих заходів і т. Д.). Тому найкраще бронювати готель не заздалегідь, а за 24-48 годин до того, як ви плануєте заселятися.

Якщо цей спосіб лякає вас своєю невизначеністю і якимись ризиками, то уникнути цього вам допоможуть сайти, які мають функціонал передбачення ціни в залежності від заповнення готелю і статистичних даних бронювань.

Економія на проживання в такому випадку може досягати 30-40%. Як то кажуть, хто не ризикує, той не п'є шампанського. Можливо, варто спробувати?

3. Вивчіть знижки та спеціальні пропозиції

Перш, ніж бронювати готель, перевірте, чи можете ви претендувати на будь-які знижки. Наприклад, картка Visa, видана вам вашим банком, може мати спеціальні знижки на бронювання готелів. Багато картки пропонують 1% кеш-бек - невелика, але все ж економія. Також ви можете використовувати накопичені бали для бронювання номера.

А що стосується гарячих пропозицій, то такі сервіси, як HotelTonight, допоможуть знайти хороший і недорогий номер, якщо він знадобився вам терміново. Все ж не варто забувати, що якщо ви прямуєте в подорож в високий сезон (період найбільшої завантаженості місця відпочинку), то готель коштує бронювати заздалегідь.

4. Тримайте зв'язок з обраним готелем

Якщо ви вже знайшли декілька відповідних готелів, то саме час поговорити з менеджерами і уточнити інформацію, представлену на сайті. Обговоріть зазначену ціну, і дізнайтеся чи є актуальною вона на даний період. А також повідомте менеджеру про свої побажання, що стосуються бажаного поверху і виду з вікна. Досвідчені туристи стверджують, що переговори з готелем безпосередньо майже напевно забезпечать вам кращу кімнату або нижчу вартість.

5. Торгуйтеся за більш кращу кімнату

Якщо ви вже визначилися з готелем і вибрали, наприклад, стандартну кімнату за оптимальною ціною, тобто ще один секретний спосіб заощадити. Ви можете зателефонувати в готель і торгуватися за більш кращу кімнату за тією ціною, на якій ви вже зупинилися. Якщо готель не заповнений на 100% (а найчастіше так і буває), то менеджер готелю буде радий зробити вам знижку на більш кращий номер за ціною стандартного.

Детальніше: http://hyser.com.ua/ 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали