Як пригнати авто з Європи в Україну ще дешевше
17.08.2016 1670 0 0
Уже, напевно, кожному відомо, що змінилися правила, за якими люди можуть переганяти в Україну старі автомобілі з-за кордону, зокрема ця процедура тепер обійдеться набагато дешевше.
Як пригнати авто з Європи в Україну ще дешевше
1. Вибір автомобіля
Для вибору автомобіля підходять сайти-агрегатори типу www.mobile.de. Критерії автомобіля для акцизної пільги при розмитненні наступні:
а) повинні бути проведені не раніше 1 січня 2010 року;
б) вироблені не в Росії;
в) повинні відповідати екостандартам ЄВРО-5 (або не нижче). У США інші стандарти, наприклад SULEV: він ще жорсткіше, ніж ЄВРО-5. Рекомендую заздалегідь зв'язатися з українськими офіційними дилерами і по VIN-коду отримати дані про машину. У ній буде видно, яким екостандарти відповідає авто, аж до порівняння кількісних показників викидів. Наприклад, в деяких азіатських країнах навіть після 2010 року виробляли Hyundai і Kia стандарту ЄВРО-3.
2. Планування маршруту
Все дуже просто: не заїжджайте в країну з Росії і Криму, а там хоч по суші або морю - без різниці.
3. Розрахунок вартості розмитнення
Вибрали автомобіль - внесіть дані про ціну і вид палива в калькулятор розмитнення.
Будьте готові до того, що українська митниця оцінить ваш автомобіль дорожче, ніж ви його купили. Різниця може скласти від декількох сотень доларів до кількох тисяч. Тому вартість розмитнення може бути вище, а це означає додаткові витрати. Рекомендую користуватися послугами брокерів, у них є вражаючий дар переконувати митницю.
4. Пошук брокера
Не намагайтеся розмитнити автомобіль самостійно: дешевше і швидше не вийде. Послуги брокера коштують від $ 250 при розмитненні за місцем проживання до $ 500 при розмитненні на кордоні за місцем в'їзду в Україну.
У ці гроші входить «узгодження» з митницею справедливої оцінки автомобіля. На цю суму нараховуються митні платежі (дивись вище - калькулятор розмитнення). Інформації про брокерів в інтернеті багато - вибрали, зателефонували, пояснили ситуацію, взяли контакти.
5. Поїздка і пригін авто
Везіть з собою не більше 10 000 євро. Митники їх просто перерахують і запишуть інформацію в зошит. В іншому випадку доведеться підтверджувати походження грошей. Решту грошей покладіть на банківську карту.
Не вирушайте в дорогу самостійно - візьміть друзів або людей, яким довіряєте.
Будьте готові виявити сильно биті автомобілі - часто саме такі на автосайтах пропонують за найпривабливішою ціною. Наприклад, нам за допомогою приладу вимірювання товщини фарби вдалося виявити зварений з двох частин автомобіль 2015 року, який на вигляд був у ідеальному стані.
Вартість квитка (супровід автомобіля) на паром з Поті до Чорноморська (у агентів компанії Укрферрі в Поті) склала $ 550. Тут потрібно бути уважним. Згідно з інформацією на сайті компанії, вартість квитків не повинна перевищувати $ 420. Невідповідність вартості в касі нам пояснили недавнім подорожчанням. Але вже на поромі ми дізналися, що нас просто обдурили. В рахунок включили послугу супроводу машини, хоча вона нам не потрібна, оскільки ми самі супроводжували автомобіль.
Перед покупкою автомобіля скиньте брокеру електронні копії документів. Як тільки отримаєте від нього підтвердження, що з документами все нормально, і узгоджену ціну розмитнення, купуйте автомобіль і вирушайте в Україну. Повідомте брокеру дату повернення.
Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://hyser.com.ua/
Коментарі до матеріалу