Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як отримати субсидію на розвиток малого бізнесу?

17.07.2018 23107 0 0

Отримати субсидію на розвиток малого бізнесу в Україні цілком реально. Такий ініціативою зайнялася Державна служба зайнятості. У цій статті вся інформація про те, як отримати субсидію на бізнес. 

Національна програма спрямована на те, щоб піднімати українську економіку. Хочеш розвивати бізнес? Про принципи фінансування, які існують вимоги до претендентів. Всі найцікавіші моменти щодо гранту та субсидій читай прямо зараз.

Які субсидії існують для бізнесу?

Державні субсидії повинні допомогти малому бізнесу досягти успіху. Відкриття малого бізнесу – шлях цілком доступний. Оформлення підприємництва займає небагато часу, важче його закрити. Рекомендації щодо отримання субсидії допоможуть прискорити процес розвитку бізнесу і зробити життєздатним.

Але в чому ж відмінність між субсидією і грантом? Дізнайся прямо зараз! На сьогоднішній день у нас в країні існує можливість отримати для бізнесу грант. Ця допомога відрізняється механізмами отримання і розміром. Державний «кредит» на розвиток бізнесу – безоплатна фінансова допомога. Її надають починаючому комерсанту, що бажає відкрити власну справу.

Субсидування в грошовому еквіваленті перекладається одноразово на рахунок початківця бізнесмена. Виплата грантом передбачає перерахування грошей частинами. В силу отримання траншу для бізнесу та використання коштів, необхідно пред’являти звітні дані щодо того, які кроки робилися і як грошові надходження витрачалися.

Крім цього, грантом замість грошових коштів можуть виділятися для розвитку бізнесу певні матеріали або обладнання. Вдалі інвестиції отриманих коштів 2018 послужать поштовхом до другого кроку: домогтися отримання наступної суми буде набагато простіше. Підприємцю, що показав низьку ефективність щодо використання коштів для ведення бізнесу, грант можуть зменшити. Бувають випадки, коли підприємцю і зовсім відмовляють у фінансуванні.

Перш ніж оформити допомогу, розберися, які існують відмінності між наданням допомоги державою і приватним фондом. Це абсолютно різна аудиторія. Знайди свої вигоди і переваги, зваж усі «за» і «проти».

Держава надає допомогу малому бізнесу соціального характеру. При його відкритті більше шансів перемогти у безробітних, інвалідів і військових, випускників вузів. Але цілком реально отримати допомогу від держави і людини, яка раптом залишився безробітним.

Враховуй і той фактор, в якому регіоні ти проживаєш. Адже в кожній області країни існують свої пріоритетні сфери розвитку. Наприклад, в одному регіоні більш раціонально державі спонсорувати виробництво, в іншому – малий бізнес в сфері сільського господарства або електронної комерції, торгівлі, тепличного господарства, побутових послуг і т.д.

Тобто отримати позитивне рішення на субсидування бізнесу буде набагато простіше, якщо заявка підприємця затребувана в доцільних напрямках. Найкраще, якщо бізнес характеризується стабільним розвитком попиту на продукцію.

В українських реаліях на отримання державної допомоги можна розраховувати. Однак отримають її тільки ті, у кого найбільш ефективне підприємство. Тобто підтримка субсидування безпосередньо залежить від досягнутих експортних результатів. І ще: ти зможеш отримати одноразову допомогу, якщо центр зайнятості протягом місяця тебе не працевлаштує. Для започаткування власної справи треба перш за все скласти заяву.Потім навчитися основам підприємницької діяльності на безкоштовних курсах.

Державної допомогою не передбачається повернення грошових коштів, тобто ти отримуєш їх безоплатно. Однак йти гроші повинні виключно на розвиток справи. Передбачається створення бізнес-плану проекту, щодо якого і потрібно діяти в подальшому.

Як отримати субсидію на відкриття бізнесу?

Отримання субсидії – шлях нелегкий, але цілком доступний. Якщо держава надає допомогу, то чому б нею не скористатися? Хочеш отримати субсидію, дізнайся, як її досягти. І які кроки необхідно для цього зробити.

В першу чергу потрібно зареєструватися в місцевому центрі зайнятості. Як людина безробітний, оформи документи на розвиток бізнесу. Фахівці державної служба зайнятості підкажуть, які саме.

Для отримання «кредиту» на малий бізнес склади грамотний бізнес-план, який дійсно дасть належний результат. Перспективна сфера діяльності – відмінний шанс, що бізнес буде успішно розвиватися. Якщо ти хочеш стати успішним підприємцем, вивчи сегмент ринку, конкуренцію, технологічні особливості обраної сфери діяльності.

Екологічні чисті продукти та Інтернет останнім часом стали найбільш затребуваними. Вивчи детально нішу, яка буде для тебе зрозумілою, прибутковою і максимальної комфортної. Для успішного старту врахуй, яким буде свій початковий капітал для бізнесу, що сприятиме його розвитку. Обчисли, яким може бути обсяг твоїх продажів, вивчи попит в обраному напрямку і перспективи зростання.

Вибери найбільш перспективну сферу діяльності в своєму регіоні. Для відкриття бізнесу і його успішного функціонування надай план на розгляд центру зайнятості. Тобі належить річна сума виплат центру зайнятості.

У тому випадку, якщо ти вже отримував певні гроші, необхідно врахувати, що вчинені виплати віднімуть. Найбільша сума, яку можна отримати, – 64 тис. грн. Найменша – 5,4 тис. грн. для тих, хто не платив єдиний соціальний внесок. Середній розмір субсидування становить 20 тис. грн. Звичайно, відкрити банк на таку допомогу не вийти, але для відкриття теплиці, інтернет-банкінгу, інтернет-торгівлі, вирощування перепелів або надання бухгалтерських послуг цього цілком вистачить.

Будь успішним! Йди в ногу з часом і постійно розвивайся! Тільки так можна досягти справжнього тріумфу. Є напрямки, які в нинішні часи можна вважати безперспективними. Головне – не помилитися, вибрати правильний джерело свого майбутнього доходу бізнесу.

Бізнес-план для отримання субсидії

Не всі бізнес-проекти можуть бути затребувані і конкурентно-здатні. Що важливо знати для того, щоб субсидія на відкриття бізнесу була актуальною і перспективною? Дізнайся, як домогтися успіху і примножити свій капітал!

В отриманні субсидії на розвиток комерційної діяльності у 2018 величезну роль грає грамотно складений бізнес-план. У ньому необхідно найбільш докладно висвітлити всі сторони і перспективи розвитку бізнесу.

Оцінюй реально вартість витрат. Врахуй, у скільки обійдеться покупка б\у або нового обладнання, а також наявність усіх необхідних для бізнесу витратних матеріалів. Врахуй вартість оренди приміщення, якщо це передбачається.

Вкажи в плані терміни окупності проекту, а також ретельно розпиши всі фінансові показники на вскидку. Коли твоя фінансова заявка буде підтверджена, ти отримаєш гроші на свій рахунок.

Найчастіше субсидія на бізнес від держави надходить протягом місяця. Незважаючи на те, що субсидія по бізнесу є безоплатною, звіти за витрати необхідно буде надавати: чеки, товарні накладні і т.д.

У бізнес-плані повинна вказуватися загальна вартість проекту. Прорахуй, скільки плануєш вкласти коштів в розвиток бізнесу, щоб він став рентабельним. Вкажи період, за який твій проект окупиться з економічної точки зору. Відзнач, яку суму ти готовий вкласти крім субсидування. Чи плануєш створення додаткових робочих місць в кінцевому підсумку?

З моменту відкриття бізнесу підприємець повинен відпрацювати як мінімум рік. І тільки тоді зможе закрити ПП зважаючи на нерентабельність. Якщо плани реалізувалися успішно, тоді проблем не буде. Вони можуть виникнути лише в тому випадку, якщо протягом року заявник не впорався з поставленими завданнями і використовував кошти недоцільно. Тоді кошти державі доведеться повернути в повному розмірі.

Допомога в отриманні субсидії для малого бізнесу

Але чи всі можуть отримати допомогу від держави? Чи є категорія громадян, яким субсидія на бізнес не видається? Читай все найцікавіше для ведення та починання будь-якого бізнесу.

Вибравши конкурентно-здатний напрямок для ведення бізнесу, врахуй свою придатність щодо профорієнтації. Найперспективнішими на сьогоднішній день в підприємництві є нові ідеї.

Якщо потрібно чомусь вчитися, вчися. Новинка в сфері бізнесу – це завжди основа успіху.

У центрі зайнятості можна отримати субсидувати допомогу для самих різних сфер діяльності: починаючи від ремонту приміщень, будівельних робіт, закінчуючи ремонтом одягу, взуття чи пошиття, надання фото-, відео- послуг і т.д. Але хто ж може не отримати стартовий капітал для бізнесу?

1. Засуджені громадяни. На одноразову грошову допомогу від держави не можуть розраховувати особи, які були звільнені з місць позбавлення волі з причини вступу в силу вироку суду.

2. Керівники організацій, звільнені на вимогу власників або профспілок, особи, які порушили трудове законодавство або звільнені за ст. 41, 45 КЗпП.

3. Колишні або діючі підприємці. Якщо громадянин зареєстрований суб’єктом підприємництва, він не зможе отримати субсидію для бізнесу.

4. Порушники трудової дисципліни. Особи, яких звільнили через ухилення від виконання своїх службових обов’язків, з огляду на розкрадання робочого майна, систематичного невиконання належних обов’язків на роботі, через несумлінне відвідування або в зв’язку зі зловживанням спиртним в робочий час.

5. Окремі категорії військових громадян.

На жаль, лякають економічні тенденції Києва і всієї країни змушують українців шукати різні шляхи працевлаштування. Безробітних з кожним днем стає все більше. Багато залишають сім’ї та в пошуках кращого життя їдуть закордон. Нестабільна ситуація в Києві, високі ціни на комунальні послуги, продукти харчування змушують жителів країни аналізувати актуальні тренди, щоб намагатись їх впровадити особисто.

Якщо розвиток власного бізнесу і субсидування для тебе – єдиний вихід, будь готовий до того, що потрібно продумати хороший бізнес-план. Кінцеві результати ведення бізнесу залишаються поза контролем державою. Безповоротний державний «кредит» на совісті підприємця-одержувача.

Подальший розвиток бізнесу – це самостійний вид діяльності, власні ризики. Києву або місцевій владі будуть байдужі виниклі проблеми. У разі негараздів «випливати» доведеться самому.

Якщо ти не боїшся труднощів і не пасуешь перед невдачами, можеш цілеспрямовано йти до своєї мети.

Можливо, варто спробувати себе в чомусь новому. Якщо інших варіантів немає, борись за мрію! Кінцевий результат поза рамками закону. Безкоштовний джерело «кредитування» – відмінний шанс самому стати на ноги, не залежати ні від кого. Прагни до нових ідей, випуску або переробки нової продукції. Будь-який бізнес – це завжди ризики. Однак можливе примноження капіталу і постійний приріст прибутку того варті.

Монопольность малого бізнесу сьогодні – відмінна можливість отримувати доходи за відсутності конкуренції. Продумай все до дрібниць. Почни з моніторингу ринку. Втіль зародилася ідею в реальність і стань незалежним. Пам’ятай, перевага у створенні і розвитку успішного бізнесу – це новинка. Орієнтуйся на існуючий ринок. Вибирай успішний напрям для подальшого розвитку. Знайди свій унікальний рецепт. Бізнес, як життя, – бувають злети і падіння.

https://politeka.net

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали