Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Як купити і продати криптовалюту

19.09.2019

Криптовалюта - прибутковий і в той же час складний для інвестування актив. Труднощі виникають вже на етапі покупки. Потрібно знайти надійне місце, щоб купити біткоіни за вигідним курсом. Є кілька варіантів, як придбати цифрові активи. Розглянемо кожен з них.

Обмінні сервіси

Мабуть, це найшвидший і простий спосіб обміняти фіат на криптовалюту. Існує маса сервісів, які працюють в онлайн і офлайн режимі. Cashout.biz ідеально підходить тим, хто хоче купити біткоіни/альткоіни або, навпаки, продати їх. Операції виконуються вручну. Доступні найпопулярніші криптовалюти. Працює оператор, який підкаже, як найвигідніше поміняти цифровий актив на гроші. Якщо ви хочете отримати готівку, можете заїхати в затишний Київський офіс.

Операції виконуються досить швидко. Такий обмін вважається найбезпечнішим. Вам не потрібно витрачати час на тривалу реєстрацію та верифікацію, як у випадку біржі. Навіть в інтерфейсі розбиратися не доводиться: він зрозумілий з перших хвилин використання.

P2P-обмінники

Подібні майданчики працюють так: покупець і продавець знаходять одне одного, укладають угоду і обмінюють криптовалюту. Одна сторона отримує цифрові активи, інша — фіатні гроші (якщо мова йде про первинну купівлю). Замість фіата використовуються і інші криптовалюти. Найпопулярніші з них (Ефір, Лайткоін, біткоіни) часто виступають розмінною монетою.

P2P-обмінники являє собою майданчик оголошень. Можна відгукнутися на готові пропозиції або залишити своє. Переваги такого варіанту:

  • висока швидкість обміну;
  • можливість заробити на різниці курсу.

Але і мінуси теж є. Як правило, P2P-обмінники не несуть відповідальності за результат угоди. Користувач може нарватися на шахрая: відправити фіат в якості оплати криптовалюти, а цифровий актив не отримати. Уникнути таких наслідків допоможуть сайти з ескроу-рахунками. Засоби утримуються, поки операція не буде виконана.

Кріптобіржі

Купити біткоіни можна на кріптовалютной біржі. Існують сотні спеціалізованих майданчиків, які пропонують користувачу функціонал для торгівлі цифровими активами. Хтось реєструється на біржі для постійного трейдингу, хтось — щоб пару раз обміняти криптовалюту на фіат.

Плюси такого обміну:

  • безпека транзакцій;
  • вигідний обмінний курс;
  • великий асортимент активів;
  • наявність торгового терміналу.

Новачкам краще не використовувати біржі. На таких сайтах потрібно реєструватися, верифікуватися, а це займає чимало часу. До того ж складно розібратися в функціоналі майданчика. Вона більше підходить досвідченим гравцям ринку, які заробляють на трейдингу. Тим же, чиї угоди носять разовий характер, краще скористатися іншим способом.

Кріптовалютние гаманці

У деяких кріптовалютних гаманцях є обмінник біткоіна. Власники гаманців можуть продати або купити криптовалюту прямо у сховищі. Це зручно, безпечно, але дуже дорого. Значні комісії «з'їдають» весь прибуток, який можна отримати на різниці курсу. А ще в деяких гаманцях потрібно пройти верифікацію, перш ніж придбати монети.

Приватний обмін

На тематичних форумах часто зустрічаються оголошення від приватних осіб, які бажають придбати або, навпаки, продати криптовалюту. Можна відгукнутися, конкретизувати умови угоди, зустрітися з людиною і розплатитися за деяку кількість монет. Ось тільки не факт, що зустріч закінчиться добре. Занадто високий ризик нарватися на шахрая.

І пам'ятайте - Ваша безпека залежить тільки від вас

minfin.com.ua/

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
08.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Уряд пропонує розшири категорії громадян, які мають право на відстрочку Держпраці перевірятиме роботодавців на предмет мобінгу: законопроєкт підписаний ДПС відповідає на актуальні запитання платників податків: лист від 27.06.2025 Які податки планує збільшити ...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
17.04.2025
З 16.04.2025 почали діяти терміни зберігання документів щодо військового обліку
Більше за темою: Накази та розпорядження: основні терміни, види і строки зберігання Строки зберігання первинних документів збільшено: чи вплине це на строки давності для перевірок Міністерство юстиції наказом від 14.03.2025 № 748/5 затвердило зміни до Переліку типових документів, що створюють під ...
Нове
11.07.2025
Підстави та наслідки припинення громадянства України
Громадянство України може припинятися лише за визначеними законодавством підставами. Примусове набуття громадянами України, які проживають на ТОТ, громадянства росії, не визнається Україною та не є підставою для втрати українського громадянства. Громадянство України може припинятися лише за визначен...
11.07.2025
Перехід на чотириденний робочий тиждень можливий у мирні часи – Державна служба зайнятості
Поки що чотириденний робочий тиждень в Україні можливий у форматі локальних домовленостей. Говорити про перехід України на чотириденний робочий тиждень під час війни було б дивно. Українці – або у війську, або для війська. Ринок праці також перейшов на військові рейки, ухвалено спеціальний Зак...
10.07.2025
Мінагрополітики запускає проєкт HONOR: агрокооперація малих виробників
Взято курс на інтеграцію з європейським простором і Спільною аграрною політикою ЄС. Кооперативи – одна з перевірених європейських практик сталого розвитку сільських територій, яку ми прагнемо адаптувати до українських реалій. Більше за темою: Створення та реєстрація сільськогосподарськог...
Кращі матеріали