Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Ізраїльська стартап-віза на реалізацію бізнес-проекту

15.02.2017

В Ізраїлі почали видавати стартап-візи іноземним бізнесменам за програмою «Інноваційні візи». Передбачається, що завдяки таким візами підприємці з інших країн будуть мати можливість жити і працювати на території країни протягом двох років.

Ізраїльська влада інвестує в стартап-проекти до 52 000 доларів. Уряд Ізраїлю обіцяє покрити всі витрати на реалізацію бізнес-ідеї.

Ця програма може стати для деяких українських підприємців шансом на втілення їх задумів і бізнес-ідей. Однак тим, хто вирішить домогтися отримання стартап-візи, потрібно бути готовими до неабиякої конкуренції. А для державних мужів України це привід для роздумів: адже не від хорошого життя українці готові виїжджати з країни, аби отримати фінансову підтримку для розвитку бізнесу. Причому їдуть самі кмітливі, кваліфіковані і талановиті.

Бізнесменам допоможуть знайти інвесторів

Розповімо докладніше, для яких цілей ізраїльський уряд вирішив почати масову видачу стартап-віз.

Отже, підтримка підприємців буде здійснюватися за «Tnufa program» – спеціальній програмі інновацій, метою якої є подолання розриву між талановитими інноваторами Ізраїлю і світом бізнесу. Її учасниками можуть стати окремі винахідники (стартапери), стартап-компанії, а також виробники малого масштабу.

Активи «Tnufa program» припускають наявність грантів у розмірі близько 45 000 доларів США. Всі підприємці, які є учасниками програми, отримають допомогу в пошуку інвесторів і стратегічних партнерів для реалізації своєї ідеї, можливість відвідувати бізнес-семінари, тренінги та отримувати консультації.

Кошти дадуть практично на все

 «Tnufa program» покриває витрати практично на все: гроші будуть виділятися на матеріали, сировина, інструменти, устаткування та інші компоненти, необхідні для здійснення ідеї, а також на роботу субпідрядників і майстрів, на послуги консультантів, вивчення і дослідження кон'юнктури ринку, на зарплати малим підприємствам. Крім того, стартаперам пропонують виключно державну підтримку, прозорість, надійність, простоту процедур, стабільне фінансування та захист прав інтелектуальної власності. Розробкою програми займалося управління інновацій Ізраїлю.

Підтримуючі структури дадуть можливість бізнесменам з інших країн адаптуватися в місцевій системі підприємництва, розробляти інноваційні ініціативи, щоб створити свої компанії в Ізраїлі».

Став успішним – отримуй нову візу

Відразу ж після приїзду в Ізраїль підприємцям допоможуть проникнути в технологічну інфраструктуру країни, ознайомлять з системою бізнесу.

Якщо стартап стає прибутковим і перетворюється в повноцінну компанію, то іноземний бізнесмен зможе отримати так звану експертну візу» терміном ще на п'ять років.

Завдяки цій програмі в нашій країні будуть найкращі бізнесмени світу. Їх знання, досвід та інноваційні ідеї допоможуть державі зміцнити позицію світового лідера в сфері новаторства та підприємництва.

Детальніше дивись за посиланням: http://hyser.com.ua/

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
08.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Уряд пропонує розшири категорії громадян, які мають право на відстрочку Держпраці перевірятиме роботодавців на предмет мобінгу: законопроєкт підписаний ДПС відповідає на актуальні запитання платників податків: лист від 27.06.2025 Які податки планує збільшити ...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
17.04.2025
З 16.04.2025 почали діяти терміни зберігання документів щодо військового обліку
Більше за темою: Накази та розпорядження: основні терміни, види і строки зберігання Строки зберігання первинних документів збільшено: чи вплине це на строки давності для перевірок Міністерство юстиції наказом від 14.03.2025 № 748/5 затвердило зміни до Переліку типових документів, що створюють під ...
Нове
11.07.2025
Підстави та наслідки припинення громадянства України
Громадянство України може припинятися лише за визначеними законодавством підставами. Примусове набуття громадянами України, які проживають на ТОТ, громадянства росії, не визнається Україною та не є підставою для втрати українського громадянства. Громадянство України може припинятися лише за визначен...
11.07.2025
Перехід на чотириденний робочий тиждень можливий у мирні часи – Державна служба зайнятості
Поки що чотириденний робочий тиждень в Україні можливий у форматі локальних домовленостей. Говорити про перехід України на чотириденний робочий тиждень під час війни було б дивно. Українці – або у війську, або для війська. Ринок праці також перейшов на військові рейки, ухвалено спеціальний Зак...
10.07.2025
Мінагрополітики запускає проєкт HONOR: агрокооперація малих виробників
Взято курс на інтеграцію з європейським простором і Спільною аграрною політикою ЄС. Кооперативи – одна з перевірених європейських практик сталого розвитку сільських територій, яку ми прагнемо адаптувати до українських реалій. Більше за темою: Створення та реєстрація сільськогосподарськог...
Кращі матеріали