Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Ідеї для бізнесу: як заробити на продажу хендмейду

Редакція

29.08.2016 2853 1 0

Речі, зроблені своїми руками, стають все більш популярними. Рукоділля давно перестали сприймати як заняття для домогосподарок. Сьогодні хендмейд перетворився на різновид фрілансу, яка приносить талановитим майстрам дуже солідний прибуток.

Якщо ви вмієте добре малювати, вишивати або в'язати і при цьому хочете, щоб ваше захоплення приносило стабільний дохід, то вам обов'язково варто прочитати наш матеріал!

Як і будь-який вид діяльності, хендмейд має свої плюси і мінуси. Давайте спочатку проаналізуємо його негативні сторони.

Головний недолік - висока вартість інструментів і матеріалів. Щоб почати займатися хендмейдом, потрібно витратити чимало грошей. Однак потім покупцям досить складно пояснити, чому якась проста на вигляд річ коштує пару сотень гривень.

Втім, плюсів хендмейд можна виділити набагато більше:

    він дозволяє людині реалізувати свій творчий потенціал. Для майстра хендмейд ніколи не стане рутинною справою;

    хендмейд допомагає поліпшити дрібну моторику і мислення. Також завдяки ручній праці можна розвинути акуратність і терпіння;

    зазвичай майстри хендмейд - це фрілансери. Стало бути, вони можуть працювати в будь-який зручний час у будь-якому зручному для себе місці;

    хендмейд має на увазі постійне самовдосконалення. Щоб користуватися попитом серед покупців, потрібно весь час генерувати оригінальні ідеї;

    через спілкування з замовниками та іншими майстрами можна розвинути комунікативні навички. Відгуки про роботу дають можливість сформувати адекватну самооцінку і надають мотивації.

Але, напевно, найбільший плюс хендмейд - це його здатність приносити хороший прибуток. Для цього потрібно лише заявити про себе і залучити перших клієнтів.

Продаж виробів

Ключове питання, яке хвилює вже навчених майстрів ручної роботи, полягає в тому, як і де продати свої творіння. Якщо ви плануєте зробити хендмейд головним джерелом доходу, ми радимо скласти бізнес-план і завести аккаунт на профільних торгових онлайн-майданчиках. На жаль, українські комерційні платформи поки не дають підстав сподіватися на стабільний дохід, тому краще відразу зареєструватися на іноземній майданчику.

На даний момент найпопулярнішою серед них вважається Etsy. Цей комерційний портал для креативних людей був створений в 2005 році художником Робом Каліном. Зараз послугами платформи користуються близько 800 магазинів, які пропонують понад 15 млн різних товарів.

У минулому році Etsy зробила IPO, в результаті якого залучила 267 млн ​​доларів. Портал користується шаленою популярністю в різних куточках світу. Для багатьох майстрів комерційна платформа стала джерелом солідного доходу.

Фахівці відзначають, що Etsy - одна з кращих комерційних майданчиків для продавців хендмейд. На відміну від eBay або Amazon, ця платформа спеціалізується виключно на продажу товарів ручної роботи.

Крім того, свої творіння можна продавати на наступних ресурсах:

ArtFire - американська майданчик, на якій торгують близько 70 тис. Майстрів з різних країн світу;

iCraft - канадський портал, на якому зареєстровані більше 2 тис. продавців. Через онлайн-магазин можна купити близько 30 тис. Товарів;

DaWanda - німецький сайт, який націлений на ринок європейських країн;

Zibbet - австралійська торгова площадка, головною перевагою якої є відсутність комісії за перші 50 робіт.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://hyser.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Відсортовано: по часу за популярністю

Всього коментарів 1

Кращі матеріали