Держприкордонслужба роз'яснила про правила в'їзду в ЄС
23.05.2017 119 0 0
У Державній прикордонній службі пояснили правила в'їзду в Європейські країни.
Наприклад, буде їхати сім'я з дитиною: у батьків біометричні паспорти, а у дитини - проїзний документ. Для нас це буде підставою випустити цю сім'ю з країни. Але в країни ЄС з дитиною їм в'їхати не вдасться. Батькам можуть сказати: ви можете в'їжджати, а діти такого права не мають. Для цього потрібно мати біометричний паспорт і для дитини.
Ніяких додаткових документів при перетині кордонів Європейського союзу (далі) не потрібно, крім біометричного паспорта. Проте, він вказав на моменти, які можуть виникнути з іноземними прикордонниками.
Будь-яка країна на в'їзді, так чи інакше, посилює заходи контролю і фільтрації громадян. Тому дуже велика ймовірність, особливо для громадян, які їдуть в країну ЄС вперше, що прикордонники на кордоні ЄС можуть їх зупинити, щоб додатково з ними поспілкуватися і уточнити мету візиту. Уточнити, чи є у них заброньована готель, зворотні квитки. Якщо вони їдуть до родичів, то де ці родичі проживають, чи можуть вони з ними зв'язатися і чи є у них достатнє фінансове забезпечення. Тобто варіант сказати прикордоннику європейської країни "так ось їду, буду у одного в Варшаві» і сподіватися, що на цьому діалог закінчиться, не варто. Потрібно буде сказати, де цей друг живе, як його звуть.
Якщо, припустимо, людина прострочив термін перебування, то це є підставою для правоохоронних органів тієї країни, в якій він це допустив, щоб вони застосували до нього адміністративних заходів. Людина повертається на Батьківщину, і ніяких конфліктів з нашої правоохоронної системою у нього немає.
При в'їзді в ЄС у мандрівників повинні бути кошти з розрахунку не менше певної даної країною суми в день на одну людину.
Джерело: http://sud.ua/
Коментарі до матеріалу