Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

ДМС запускає експериментальний проект оформлення ID – картки та закордонного паспорта одночасно, - МВС

13.05.2022 9 0 0

Державна міграційна служба запускає експериментальний проект оформлення ID – картки та закордонного паспорта одночасно. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Голова Державної міграційної служби України Наталія Науменко.

«Над цим наша команда працювала ще до повномасштабної воєнної агресії. Постанова Кабміну була прийнята 7 травня. Експериментальний проект оформлення ID–картки та закордонного паспорту одночасно. Тобто, громадяни зможуть приходити до відділень ДМС та центрів надання адмінпослуг лише двічі і одночасно оформити два документи. Це спростить процедуру», - сказала вона.

Скористатися цією послугою громадяни зможуть після опублікування постанови Кабміну.

Наталія Науменко додала, що всі спостерігали стан пропуску громадян на кордонах нашої держави з 24 лютого. Тому команда ДМС розробила постанову і подала її на розгляд Кабміну, щоб громадяни могли продовжити дію закордонних паспортів та вклеїти фото дитини у документи. Це можна зробити як в Україні, так і за кордоном, у дипломатичних представництвах нашої держави.

«Всі підрозділи ДМС, які наразі не знаходяться в зоні бойових дій, вже відновили свою роботу. Також налагоджена робота з виготовлення документів та логістика, яка була порушена у зв’язку з війною. Всі електронні системи ДМС працюють у штатному режимі. Іноземці, які лишаються на території України, не залишаються поза увагою та можуть отримати послуги, як це було і раніше. У ДМС працюють телефони гарячої лінії, де можна отримати всі необхідні консультації», - наголосила голова ДМС.

Державна міграційна служба продовжила понад 70 тисяч паспортів, вклеєно фотокартки у закордонні паспорти у понад 72 тисячі документів та видано 131 тисячу закордонних паспортів: «ДМС активно співпрацює з іншими державними інституціями, щоб люди, які були звільнені з полону, могли отримати документи якнайшвидше».

Наталія Науменко додала, що, на жаль, загинуло двоє співробітників ДМС: «Але нам вдалося здійснити вивезення людей із небезпечних територій, а також ми змогли вивезти всі документи з відділів ДМС по Україні».

https://www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали