• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Фінансова звітність державних підприємств стала загальнодоступною

16.09.2020 16 0 0

В Україні презентували оновлений портал відкритої фінансової звітності державних підприємств.

Суттєво перероблений інтерфейс, на порталі розміщені додаткові дані. Головним оновленням є реалізація на порталі системи ризик-індикаторів та моніторингу ефективності діяльності об’єктів державної власності.

Фактично створено інформаційно-аналітичну систему, яка автоматично оцінює рівень ефективності та ризикованості підприємства на основі даних фінансової звітності та інших даних, отриманих з офіційних джерел. 

Інформаційно-аналітична підсистема для Міністерства економіки була розроблена Трансперенсі Інтернешнл Україна за підтримки ПРООН в Україні.

Оновлена система допоможе оптимізувати управлінські процеси та запровадити ефективні сучасні стандарти у роботі з держпідприємствами. Система є надійним джерелом якісних даних для моніторингу, і головне – забезпечує підтримку прийняття рішень з урахуванням об’єктивних даних і автоматизованої оцінки ризиків.

На порталі, крім списків підприємств за кожною групою, також можна отримати в машинозчитувальному вигляді фінансову звітність окремого підприємства або групи державних підприємств. Крім того, на порталі реалізований функціонал ризик індикаторів, що дозволяє отримувати списки підприємств за заданим критеріями (збиткові, за вартістю активів, що кілька років показують негативний тренд по доходах, тощо). Тепер кожен бажаючий зможе детально проаналізувати ефективність роботи підприємств певної сфери або динаміку фінансових показників окремого державного підприємства.

www.me.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали