Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

ФГВФО та ProZorro.Продажі запускають Реєстр активів неплатоспроможних банків

Редакція

01.12.2017 108 0 0

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) спільно з проектним офісом ProZorro.Продажі відкрили для публічного доступу Реєстр активів неплатоспроможних банків. Відтепер дані про всі активи, які будуть заведені Фондом в ProZorro.Продажі у вигляді лотів, доступні через єдиний Реєстр всім бажаючим.  Це дозволить покупцям краще готуватись і планувати свою участь в аукціонах.

Запуск єдиного відкритого Реєстру активів – це черговий крок у досягненні прозорості та ефективності продажів, наголошує Костянтин Ворушилін, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. “Фонд планує виставити на аукціони 80-90% активів у поточному році, і завершити цей процес в першому кварталі наступного. Очікуємо від 42 майданчиків, акредитованих у ProZorro.Продажі, що ті приведуть на аукціони покупців. Реєстр активів дуже допоможе їм у цій справі, бо потенційні покупці будуть заходити, шукати, дивитись і  у кінцевому підсумку обирати щось цікаве для себе”, — підкреслив Костянтин Ворушилін.

Реєстр активів - це інструмент, який давно чекали усі, розповів під час презентації Олексій Соболев, керівник проекту ProZorro.Продажі. Його чекав сам Фонд, що зробив максимум зібравши актуальні данні банків. Його чекали боржники, що тепер мають змогу, зробивши декілька кліків, перевірити статус боргу. І найбільше — його чекали покупці. Тепер вони отримали детальну інформацію про лоти та можуть заздалегідь планувати свою діяльність.

Користуючись реєстром покупці будуть краще підготовлені до аукціонів. Як результат – це збільшить надходження грошей до Фонду, які підуть на задоволення вимог кредиторів збанкрутілих банків.

Наразі реєстр активів існує в бета-версії на сайті ProZorro.Продажі https://goo.gl/1V6LBo. З активами можуть ознайомитись не тільки електронні майданчики і покупці, але й журналісти, громадські організації. Це дозволяє забезпечити максимальний контроль за тим, як відбувається продаж активів. Покупці мають право дізнатись, які саме активи є в наявності, і підготуватись до участі в аукціонах. Від самого початку головним завданням проекту було забезпечити прозорий і ефективний продаж активів неплатоспроможних банків. А досягнути цього можна лише за умови, що всі процедури продажу відбуваються максимально відкрито. Разом із Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, ми крок за кроком реалізовуємо це завдання.

Джерело: http://www.me.gov.ua/ 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали