Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Що має знати фермер при страхуванні майбутнього врожаю винограду та фруктів

Редакція

08.04.2016 197 0 0

Україна - країна аграрна, а значить, в розвитку ринку страхування сільськогосподарських ризиків мало хто сумнівається. Незважаючи на те, що зараз багато фермерів обходяться без страхування власних врожаїв, страховики впевнені у величезних перспективах цього виду страхування. На які параметри орієнтуватися при виборі страхування майбутнього врожаю винограду і насадження виноградної лози, а також майбутнього врожаю фруктів на 2016 р.?

У разі недобору або загибелі врожаю технічного винограду (врожаю фруктів) і загибелі виноградних лоз (фруктових дерев) протягом 2016 р. аж до збирання врожаю винограду (фруктів), програма компанії АГРОРІСК компенсує вартість недоотриманого врожаю винограду (фруктів) і загиблих / постраждалих лоз (дерев). Термін дії договору страхування: від дати укладення договору до 31.10.2016. Також договір може діяти з осені (але не пізніше 30 грудня до 31 грудня наступного року). 

Страховані ризики:

• усі ризики погоди осіннє - зимового періоду

• весняні заморозки

• град

• ураган

• посуха

• надлишкові опади, що перешкоджають застосуванню засобів захисту рослин

• надлишкові опади, що перешкоджають збиранню врожаю

• осінні заморозки

• протиправні дії третіх осіб

• а також будь-які інші погодні явища за бажанням клієнта

Під страховим випадком для майбутнього врожаю винограду (фруктів) розуміється падіння фактичної врожайності винограду (фруктів) до рівня нижче гарантованої врожайності внаслідок будь-яких застрахованих ризиків протягом терміну дії договору. А для виноградних лоз (фруктових дерев) - загибель або необхідність обрізки застрахованих лоз «на чорну ніжку» внаслідок будь-яких застрахованих ризиків протягом терміну дії договору.

Страхова сума для майбутнього врожаю винограду (фруктів) визначається в розмірі середньої фактичної врожайності по ділянці за попередні 5 років, помноженої на площу ділянки і на вартість 1 ц. винограду (фруктів). Вартість 1 ц. винограду (фруктів) визначається за бажанням клієнта.

Для лоз (дерев) визначається в розмірі замісної вартості ремонтної лози (дерев) і / або робіт по ремонту. Вартість витрат на ремонт визначається клієнтом і повинна бути підтверджена документально. Гарантована врожайність визначається як 80% або 70% від середньої врожайності винограду (фруктів) на даній ділянці за попередні 5 років (врожаї 2015 року, 2014 року, 2013, 2012 2011).

Детальніше читайте за посиланням: http://agronews.ua/node/64398

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали